اپل واچ SE 2 در سال 2022 معرفی خواهد شد

اپل واچ SE 2 در سال 2022 معرفی خواهد شد

احتمالا اپل واچ SE 2 در سال 2022 معرفی خواهد شد

اپل با معرفی ساعت‌های هوشمند سری اپل‌ واچ، موفق شد بخش عمده‌ای از بازار محصولات پوشیدنی هوشمند را به ‌خود اختصاص دهد. این شرکت اخیرا سری 7 ساعت هوشمند خود را هم معرفی کرده است و اکنون در حال کار روی مدل‌های جدید این محصول است. براساس گزارشات جدید کارشناسان احتمال می‌دهند اپل در سال 2022 خط تولید ساعت‌های هوشمند خود را اصلاح کند. اپل‌ واچ SE 2 بر پایه‌ طراحی مدل اصلی این محصول یعنی واچ SE تولید خواهد شد. اپل سال 2020 مدل SE ساعت هوشمند خود را برای مشتریانی که به‌ دنبال محصولی مقرون‌ به ‌صرفه‌تر بودند معرفی کرد. این دستگاه شباهت‌ زیادی به اپل ‌واچ استاندارد دارد اما برخی از ویژگی‌های پیشرفته مثل نمایشگر همیشه روشن، حسگر سنجش اکسیژن خون و عملکرد ECG بی‌بهره است. پیش بینی شده خط تولید ساعت‌های هوشمند اپل برای سال آینده احتمالا شامل یک مدل به ‌روز شده از اپل ‌واچ SE است؛ مدلی که ممکن است با نام اپل ‌واچ SE 2 روانه‌ی بازار شود.

علاوه ‌بر این انتظار می‌رود اپل سال آینده درکنار اپل واچ SE2، مدل جدیدی از ساعت هوشمند خود را با طراحی مقاوم برای ورزش‌کاران معرفی کند. هم‌چنین کاملا مشخص است که اپل در کنار تولید این دستگاه‌های جدید، هم‌چنان به تولید مدل‌های استاندارد ساعت هوشمند خود ادامه خواهد داد، زیرا که ساعت‌های هوشمند اپل پرفروش‌ترین گجت پوشیدنی دنیا به شمار می‌روند.گفته می‌شود اپل‌ واچ 8 کامل‌ترین و بهترین قابلیت‌ها را ارائه خواهد داد و در واقع مدل پرچم‌دار آینده‌ ساعت‌های هوشمند این شرکت خواهد بود. تا این لحظه هیچ جزئیاتی درمورد مدل به‌روز شده‌ی واچ SE در دسترس قرار نگرفته است، اما به ‌نظر نمی‌رسد نسل بعدی این ساعت هوشمند نسبت به مدل کنونی آن تغییرات زیادی داشته باشد.

البته انتظار می‌رود اپل ‌واچ SE 2 از نظر طراحی کمی نسبت به مدل 2020 این محصول تغییر کند و علاوه ‌بر این برخی از ویژگی‌های مربوط به مدیریت سلامت و تناسب اندام به آن اضافه شود. شایان ذکر است این پیش ‌بینی‌ها فعلا درحد حدس‌وگمان است و نمی‌توان با قاطعیت در این مورد نظر داد. اپل همچنین تصمیم دارد یک مدل جدید از ساعت هوشمند خود را برای ورزش‌کاران معرفی کند. گفته می‌شود این دستگاه از طراحی مقاومی بهره خواهد برد و ممکن است قاب آن در برابر ضربه، خط‌وخش، نفوذ آب و فرورفتگی مقاومت بیش‌تری نسبت به مدل‌های دیگر اپل ‌واچ داشته باشد. بنابراین می‌توان گفت اپل قصد دارد با ارائه‌ محصولاتی با طراحی متفاوت، مشتریان خاص را نسبت به استفاده از ساعت‌های هوشمند خود ترغیب کند و در کل انتظار می‌رود اپل در سال 2022، ساعت هوشمند اپل ‌واچ SE2 را در کنار یک مدل جدید مقاوم مخصوص ورزش‌کاران به بهترین شکل ممکن معرفی کند.

نظر خود را بنویسید

دیدگاه