پهپاد جدید مسابقه ای DJI معرفی شد

پهپاد جدید مسابقه ای DJI معرفی شد

DJI از پهپاد Avata FPV با محافظ پروانه، مدت زمان پرواز 18 دقیقه رونمایی کرد

جدیدترین پهپاد DJI امروز رسما معرفی شد. این پهپاد جدید آواتا نام دارد و این شرکت می‌گوید که این «تجربه غوطه‌ وری نهایی هواپیما های بدون سرنشین» برای طرفداران پرواز با دید اول شخص (FPV) است. به گفته فردیناند ولف، مدیر خلاق DJI، این پهپاد جدید DJI با DJI Goggles 2 و کنترلر DJI Motion جفت می شود تا "تجربه تقریباً خارج از بدن پرواز FPV را ارائه دهد. گفتنی است، شما همچنین می توانید آن را با کنترل از راه دور DJI FPV و DJI FPV Googles V2 کنترل کنید.

پهپاد جدید DJI Avata

پهپاد آواتا از باتری 2420 میلی آمپر ساعتی خود 18 دقیقه عمر باتری دارد و وزن آن 410 گرم است. دارای محافظ یکپارچه برای ایمنی در فضاهای بسته است، در حالی که دوربین فوق عریض میدان دید 155 درجه آن دارای سنسور CMOS 1/1.7 اینچی است. می‌تواند با کیفیت 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه و همچنین 2k با سرعت 120 فریم فیلمبرداری کند. این پهپاد می تواند مانند یک پهپاد سنتی شناور باشد، مانند یک مسابقه دهنده شتاب بگیرد، در فضاهای تنگ بزرگنمایی و کوچکنمایی کند و  در کسری از ثانیه متوقف شود. اگر وارونه فرود بیاید، حالت جدید لاک پشت مانند به آن اجازه می دهد دوباره به سمت بالا برگردد و دوباره بلند شود.  در مورد حالت‌ها، سه حالت برای عملکرد وجود دارد: نرمال، که در آن پهپاد آواتا مشابه سایر پهپادهای DJI عمل می‌کند، با استفاده از ناوبری ماهواره‌ای یا سیستم‌های موقعیت‌یابی بصری در پایین پهپاد. حالت دستی فقط با کنترل از راه دور DJI FPV 2 حالتی است که در آن شما کنترل کامل و بی حد و حصر دارید و تجربه پرواز همه جانبه FPV را با توانایی سفارشی کردن پارامترها مطابق با دلخواه خود خواهید داشت.

نهایت امکانات در پهپاد جدید DJI

در نهایت، حالت Sport ترکیبی ترکیبی از دو حالت دیگر است که برخی از قابلیت‌های حرکتی پویا را که با حالت دستی همراه با برخی از ویژگی‌های ایمنی کلیدی حالت عادی ارائه می‌شود، ارائه می‌کند.پهپاد DJI Avata امروز از فروشگاه های آنلاین با قیمت 629 دلار به تنهایی یا 1388 دلار همراه با DJI Goggles 2 و DJI Motion Controller در دسترس است. همچنین می توانید آن را در کنار DJI FPV Goggles V2 و DJI Motion Controller با قیمت 1168 دلار انتخاب کنید. یک کیت حاوی دو باتری و یک هاب شارژ باتری می تواند با قیمت 279 دلار به شما نیز تعلق میگیرد.

نظر خود را بنویسید

دیدگاه