آواتار های سه بعدی در واتساپ

آواتار های سه بعدی در واتساپ

واتساپ در حال کار روی ویژگی جدیدی است که به کاربران این سرویس پیام‌رسان اجازه می‌دهد تا آواتار‌هایی قابل شخصی‌سازی را ایجاد و از آن‌ها استفاده کنند. حالا اولین تصویر از این ویژگی و آواتارهایی که توسط واتساپ می‌توان ایجاد کرد، فاش شده است. در حالی که طی هفته‌های گذشته واتس‌اپ در حال آزمایش ویژگی‌های مهمی بوده، اما احتمالا بزرگ‌ترین قابلیت در حال توسعه برای کاربران این سرویس پیام‌رسان، امکان اضافه کردن آواتارهای سه‌بعدی قابل تنظیم برای تمامی کاربران است. شرکت متا از مدت‌ها قبل در حال کار روی این ویژگی بوده و حالا تصویر زیر از آن منتشر شده است.

وب‌سایت WABetaInfo که همیشه جدیدترین اخبار مربوط به ویژگی‌های این اپلیکیشن را به اشتراک می‌گذارد، این بار در نسخه 2.22.16.11 بتا واتس‌اپ، موفق شده تا این تصویر را از آواتارهای سه‌بعدی سرویس پیام‌رسان متا کشف کند. همانطور که می‌بینید، از همان آواتارهایی استفاده شده که قبلا در فیسبوک نیز ارائه شده بود.

WABetaInfo در ادامه گزارش خود توضیح داده که از این آواتارهای سه‌بعدی می‌توان به عنوان یک فیلتر در هنگام تماس‌های ویدیویی استفاده کرد. همچنین می‌توان استیکرهای جدیدی بر اساس آن‌ها ساخت و در چت‌های خود از استیکرها استفاده کرد.

در نهایت، این نشریه اعلام می‌کند که ویژگی جدید واتس‌اپ هنوز در حال توسعه است و مشخص نیست چه زمانی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. هرچند ویژگی‌های جدید پیام‌رسان متا معمولا برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS منتشر می‌شود، اما این تصویر از نسخه بتا اندروید گرفته شده است. واتساپ دوران بسیار خوبی را تجربه می‌کند و به‌طور مداوم ویژگی‌های جدیدی در دسترس کاربران این سرویس پیام‌رسان محبوب قرار می‌گیرند. اخیرا امکان انتقال چت‌ها بین اندروید و iOS در دسترس کاربران این پلتفرم قرار گرفته و همچنین ویژگی‌های قابل‌توجه دیگری از جمله ثبت واکنش با تمام ایموجی‌ها و اضافه کردن پیام صوتی به استاتوس را نیز برای کاربران خود معرفی کرده است.

نظر خود را بنویسید

دیدگاه