اطلاعات جدید سونی از هدست PlayStation VR2

اطلاعات جدید سونی از هدست PlayStation VR2

مشخصات جدید سونی هدست PlayStation VR2

سونی جزئیاتی را در مورد هدست PlayStation VR2 آینده فاش کرد که با اصول اولیه – نحوه تنظیم منطقه بازی توسط کاربران – و همچنین برخی گزینه ‌ها برای پخش محتوای غیر VR شروع می‌شود. اول از همه، یک نمای See-Through وجود خواهد داشت که به شما امکان می دهد بدون برداشتن هدست، محیط اطراف خود را ببینید. این با فشار دادن دکمه عملکرد روی هدست یا استفاده از کارتی در مرکز کنترل قابل دسترسی خواهد بود به شما کمک می کند تا در اتاق واقعی خود جهت گیری کنید و شاید چیزی را بردارید (مثلاً کنترلرها)، همچنین هیچ گزینه ضبط تصاویری وجود نخواهد داشت.

از این نمای آشکار برای راه اندازی منطقه بازی نیز استفاده خواهد شد. هدست سونی نقشه اتاق شما را میکشد و می ‌توانید با استفاده از کنترلر یک مرز بکشید. اگر به مرز نزدیک شوید، سیستم به شما هشدار می دهد. راه اندازی یک حاشیه مجازی برای جلوگیری از برخورد شما با وسایل خانه  امکان بازی بی خطر را برای شما فراهم میکند.

راه اندازی یک حاشیه مجازی برای جلوگیری از برخورد با وسایل

 اگر یک دوربین PS5 HD مخصوص کنسول بازی PS5 و یک صفحه سبز دارید، می‌توانید یک نمای زنده از خود در حال بازی را پوشش دهید و یک تنظیمات بسیار ساده برای پخش جریانی ایجاد کنید. می توانید با استفاده از دوربین PS5 HD و اتصال آن به دسته بازی PS5 خود از حداکثر ظرفیت هم بهره مند شوید.

در نهایت، چند جزئیات فنی برای نحوه نمایش محتوای VR و غیر VR در PlayStation VR2. در حالت VR، محتوا با رزولوشن 4000*2040 پیکسل (در هر چشم) در قالب ویدیویی HDR با فرکانس 90 هرتز یا 120 هرتز ارائه می‌شود. برای مقایسه، PSVR اصلی تنها 1080*960 پیکسل در هر چشم داشت. محتوای غیر VR - چه بازی ‌های معمولی یا فیلم‌ ها - در یک صفحه مجازی بزرگ ارائه می‌ شود. محتوای ویدیویی با وضوح 1920 در 1080 پیکسل در 24، 60 یا 120 هرتز ارسال می شود. سونی هنوز آماده اعلام زمان عرضه PSVR2 نیست. با این حال، این شرکت پست خود را با «به زودی اطلاعات بیشتری از جمله تاریخ راه ‌اندازی و بازی‌ های اضافی که به پلتفرم می‌آیند» به اشتراک خواهیم گذاشت، پایان داد، بنابراین ما فقط باید صبور باشیم. سونی جزئیاتی را در مورد هدست PlayStation VR2 آینده فاش کرد که با اصول اولیه – نحوه تنظیم منطقه بازی توسط کاربران – و همچنین برخی گزینه ‌ها برای پخش محتوای غیر VR شروع می‌شود.

نظر خود را بنویسید

دیدگاه