لوازم بهداشتی

لوازم بهداشتی

بهداشت و سلامت رابطه مستقیمی دارند، هرچقدر ما به بهداشت خود اهمیت بیشتری بدهیم سلامتی بیشتری در بدن ما تضمین می شود. امروزه شاهد این هستیم که جوامعی که به بهداشت خود اهمیت خاصی می دهند جزء جوامع جهان اول محسوب می شوند. زیرا همانطور که می دانید با رعایت بهداشت در سطح جامعه درصد سلامت جامعه بالاتر رفته و افراد در کارهای خود بازدهی بهتری را نشان می دهند و همین امر موجب رونق گرفتن کسب و کارها و چرخه اقتصادی بهتری برای جامعه می شود.

خوشبختانه امروزه در زمینه تولید لوازم بهداشتی تلاش فراوانی شده و در سطح جهانی همه فعالیت ها برای تولید محصولی با کیفیت می باشد. شما مصرف کننده عزیز قدرت انتخاب بسیاری گسترده ای از بین محصولات متفاوت بهداشتی دارید. به طور کلی لوازم بهداشتی به 4 دسته کلی تقسیم می شوند. این دسته بندی لوازم بهداشتی شامل محصولات محافظت از پوست ، محصولات مراقبت و محافظت از مو، محصولات مراقبت و محافظت از دندان، محصولات آرایشی می شود.

  • محصولات محافظت از پوست

محصولات محافظت از پوست شامل کرم‌ها، ماسک صورت، دئودورانت‌ها، صابون هستند

  • محصولات مراقبت و محافظت از مو

محصولات مراقبت و محافظت از مو شامل موارد زیر می باشد:

 شامپوی سر( شامپوهای شست و شوی سر، مخصوص موهای حساس، چرب، خشک و غیره، شامپوهای ضد شوره، شامپوهای نرم‌کننده‌ مو، شامپوهای خنک‌کننده، شامپوهای تقویت‌کننده و ... ) مدل دهنده‌های مو (انواع ماسک‌های مو، حالت‌دهنده‌های مو، واکس مو و اسپری‌های مو )

  • محصولات مراقبت و محافظت از دندان

محصولات مراقبت و محافظت از دندان شامل خمیردندان‌ها، مسواک، دهان‌شویه‌ها می باشد.

  • محصولات آرایشی

(مواد آرایشی لب، مواد آرایشی چشم، مواد آرایشی پوست)

شرکت بالاکا برای شما مشتریان عزیز، برترین و با کیفیت ترین لوازم بهداشتی را فراهم کرده است. شما می توانید از بین تعدادی بیشمار محصول لوازم بهداشتی با بهترین برند های جهانی، کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید