هدفون و اسپیکر

هدفون و اسپیکر

بسیاری از افراد متوجه تفاوت جزئی پخش آهنگ با هدفون و اسپیکر شده اند. با این حال هر دو حس خوب موسیقی را در ما القا می کنند و مزایای خاص خودشان را دارند. زمانی که یک هدفون یا اسپیکر میخریم انتظار داریم که وضوح اجزای صدا افزایش و بطبع نویز ها در حد امکان کاهش یابند. با ارتقا اسپیکرها و سیستم صوتی می‌توانید با کیفیت بالاتری فیلم ببینید، بازی کنید و مهمانی‌های عالی برگذار کنید. علاوه بر آن اسپیکر خوب روی کیفیت تلویزیون خانه هم تاثیر دارد و باعث می‌شود بهره‌ی بیشتری از آن ببرید. هر فردی که بخواهد موسیقی مورد علاقه خود را گوش کند به عنوان مثال یک فرد در هنگام ورزش یا در حین مطالعه یا درحال غذا خوردن یا در محل کار باید هدفون یا اسپیکر مناسب نیازش را خریداری کند.

هدفون از دو بلندگوی کوچک که بر روی گوش کاربر قرار می‌گیرد تشکیل شده‌است و از طرفی به یک مولد صوت مثلاً تقویت‌کننده صدا، رادیو یا پخش‌کننده دیسک فشرده متصل می‌شود. هدفون‌ها از نظر نوع اتصال به دو گروه باسیم و بی‌سیم تقسیم می‌شوند. در نوع باسیم معمولا هدفون‌ها با یکی از رابط‌های پورت USB، جک ۳.۵ میلی‌متری صدا و جک۶.۳ میلی‌متری به منبع صوتی متصل می‌شوند. هدفون‌های بی‌سیم معمولا برای اتصال از فناوری بلوتوث، NFC و شبکه‌‌ی رادیویی (وایرلس) بهره می‌برند.

بلندگوها یا اسپیکرها دستگاه‌هایی هستند که سیگنال‌های الکتریکی تقویت شده توسط تقویت کننده را تبدیل به ارتعاشات هوا می‌کنند که می‌تواند توسط انسان به عنوان صدا شنیده شود. بلندگوها در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف، انواع و مدل‌ها تولید می‌شوند. صرف‌نظر از طراحی آن‌ها، هدف اسپیکرها تولید خروجی صوتی است که توسط انسان یا شنونده قابل شنیدن است.

شرکت بالاکا برای شما مشتریان عزیز، برترین و با کیفیت ترین هدفون و اسپیکر را فراهم کرده است. شما می توانید از بین تعدادی بیشمار هدفون و اسپیکر از بهترین برند های جهانی، کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید