شارژر ساعت هوشمند

شارژر ساعت هوشمند

اگرچه امروزه تمامی ساعت‌ های هوشمند کارهای جذاب، جالب و مدرنی انجام می‌ دهند اما یکی از نکات نا امید کننده آن ها، مدت دوام باتری‌ شان است؛ در واقع اگر چه یک ساعت هوشمند که می‌ تواند بسیاری از خواسته‌ های شما را فراهم کند ولی هیچکدام از این توانایی‌ ها در صورتی که گجت شما باتری نداشته باشد، هیچ اهمیتی نخواهد داشت. درباره نحوه شارژ ساعت هوشمند توصیه می‌کنیم شارژر را در مکانی قرار دهید که هوا به‌خوبی در آن جریان داشته باشد و شارژر در معرض تابش مستقیم آفتاب نیز نباشد. اگر نگرانی اصلی‌ شما طول عمر باتری‌ ساعت هوشمند است، همیشه توجه داشته باشید که برای صرفه جویی در عمر باتری شما باید از نور صفحه نمایش کم کنید.

خرید شارژر ساعت هوشمند
خرید شارژر ساعت هوشمند
 

در نظر  داشته باشید حتی کوچک ترین میزان رطوبت همزمانی که دستگاه به شارژر ساعت هوشمند متصل است می تواند باعث خوردگی اتصالات الکتریکی شود و خوردگی هم مانع شارژ دستگاه یا انتقال اطلاعات از ساعت می‌شود.

نکات مهم در شارژ کردن smart watch

  • ساعت های هوشمند را فقط با کابل فابریک قرار داده شده در جعبه ساعت هوشمند شارژ کنید.
  • برای شارژ کردن ساعت از آداپتورهای شارژر 5 ولت با جریان 1 آمپر یا کمتر استفاده کنید.
  • در صورتی که برای مدت زمان طولانی از ساعت استفاده نکرده اید و یا شارژ ساعت به طور کلی به اتمام رسیده است، ممکن است حدود 1 دقیقه بعد از وصل کردن شارژر به ساعت، علامت شارژ شدن بر روی ساعت ظاهر شود. در صورت عدم مشاهده علامت شارژ شدن نگران نشوید و چند دقیقه صبر کنید.
  • درصورتی که ساعت در آب غوطه ور شده و پین های ارتباطی قرار داده شده در پشت ساعت خیس شده باشند، ابتدا ساعت را خشک کنید و سپس اقدام به شارژ کردن ساعت نمایید.