پایه نگهدارنده گوشی و تبلت

هولدر و پایه نگهداری گوشی موبایل

این روزها گوشی همراه و تبلت به یار و یاور همیشگی برای آدم‌ها تبدیل شده است. هریک از این وسایل می‌تواند ابزاری برای کار، تحصیل، آموزش و تفریح باشد. اغلب افراد به صورت دائم از گوشی موبایل خود استفاده می‌کنند. مثلا هنگام رانندگی. در چنین شرایطی، در دست گرفتن تلفن همراه خطرناک است و بهتر است آن را در جایی ثابت و جلوی چشم قرار داد. این موضوع در شرایط دیگر نیز صادق است. مثل زمانی که شما برای انجام کارهای خود به هر دو دست نیاز دارید و در عین حال باید از گوشی موبایل نیز روبه‌رویتان باشد. هولدر و نگهدارنده‌ی موبایل به همین منظور ابداع شده‌اند و متناسب با هر فضا، مدل‌های مختلفی را ارائه می‌دهد. با فروشگاه اینترنتی بالاکا همراه باشید تا بهترین برند های نگهدارنه گوشی و تبلت در دستان شما باشد.

خرید هولدر و نگهدارنده گوشی
خرید هولدر و نگهدارنده گوشی
 

از انواع هولدر ها  و نگهدارنده ها میتوان موارد زیر را نام برد

  • برای استفاده بر روی میز

صفحه نمایش بزرگ گوشی موبایل یک وسیله‌ی عالی برای تماشای فیلم و سریال است. اما نمی‌توان آن را به مدت طولانی بر روی دست نگه داشت. بنابراین یک هولدر رومیزی کار شما را راحت خواد کرد و به دستان شما استراحت می‌دهد.

  • برای استفاده داخل خودرو

تقریبا کمتر کسی را می‌توان یافت که از موهبت اپلیکیشن‌‎های مسیریابی بی‌بهره مانده باشد. طراحان پایه‌ی نگهدارنده به خوبی به این موضوع واکنش نشان داده‌اند و محصولات کاملا کاربردی و شکیل برای تسلط به تلفن همراه در هنگام رانندگی طراحی کرده‌اند.

  • برای نصب روی فرمان

افرادی که با دوچرخه و موتور سیکلت رفت و آمد می‌کنند نیز به هولدر موبایل احتیاج دارند. این محصولات بسیار محکم هستند و معمولا از طریق یک المان مغناطیسی گوشی را نگه می‌دارند.

  • برای استفاده با پریز برق

این دسته از نگهدارنده‌ها ظاهری ساده و جذاب دارند. طراحی آنها به این صورت است که شما می‌توانید گوشی خود را به شارژر متصل کنید و از طریق این نگهدارنده گوشی خود در محل پریز قرار و شارژ کنید.

  • حلقه‌ی نگهدارنده‌ی گوشی

این مدل یک حلقه نسبتا کوچک از جنس استیل است. یک بخش آن به طور کامل به گوشی متصل می‌شود. بخش دیگر آن دارای حلقه است که در داخل انگشت قرار می‌گیرد و مانع از رها شدن گوشی می‌شود. شما می‌توانید در هنگام خرید از برندهای معتبر و متنوع موجود در سایت بالاکا مانند یانتنگ، بیسوس، ارلدام، ویفنگ، تسکو و یونیورسال انتخاب کنید.