پکینیو (کله گاوی) لوازم کوهنوردی

برند پکینیو (PEKYNEW) یا به صورت عامیانه کله گاوی یکی از برندهای معروف چینی است که در زمینه تولید و عرضه محصولات کوهنوردی فعالیت درخشانی دارد. تولید چادرهای ضد آب اولین محصولاتی بودند که پکینیو خود را با آن به بازار معرفی کرد. از انجایی که این شرکت تمرکز خود را بروی کیفیت و مواد اولیه مرغوب گذاشته بود مورد استقبال خوبی قرار گرفت و با قیمت مناسب نسبت به سایر برندها مشتری های وفاداری را به خود جذب کرد. پکینیو با استخدام طراح و متخصصان ماهر و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه توانست خط تولید خود را متنوع تر کرده و باز هم در بازار محصولات کوهنوردی و کمپینگ بدرخشد و در بین برندهای جهانی رتبه قابل قبولی را کسب کند. از محصولات این برند می توان به چادرهای ضدآب، کیسه خواب، کوله پشتی و کاپشن های گرتکس اشاره نمود. کوهنوردی یک ورزش مهیج و سالم است که حتما باید امتحانش کرد. افراد در هنگام کوهنوردی یا در پیکنیک ها نیاز به یک سری لوازم و وسایل دارند.

داشتن وسایل استاندارد در حین کوهنوردی و پیکنیک لذت و نشاط فعالیت کوهنوردی را دوچندان می کند. خرید لوازم مورد نیاز در کوهنوردی یکی از کارهای ضرروی می باشد که قبل از شروع کوهنوردی باید انجام داد. کوهنوردی دلچسب و صعود به قله کوه و تجربه مشاهده زیبایی و شکوه آن، مستلزم رعایت یک سری اصول است که باعث می‌شود کوهپیمایی و کوهنوردی ایمن‌تر و راحت‌تری داشته باشید و همچنین از شرکت در این برنامه‌ها بی‌نهایت لذت ببرید. فارغ از اینکه به‌تنهایی یا گروهی راهی کوهپیمایی می‌شوید یا تورهای طبیعت‌گردی و گردشگری را برای این منظور انتخاب می‌کنید، کوهنوردی می‌تواند تجربه‌ای عالی برایتان باشد که شوق تکرار آن رهایتان نکند یا به حدی به شما بد بگذرد که فکر تکرار آن را از سرتان بیرون کنید. چنین نتیجه‌ای کاملا به میزان آمادگی و آگاهی شما پیش از شروع کوهنوردی بستگی دارد.

اینکه ما بدانیم چه چیزی در کوهنوردی مورد نیازمان است می تواند بسیار کمک کننده باشد تا از یک کوهنوردی نهایت لذت را برده و خاطره ای زیبا برای خود رقم بزنیم. کوهنوردی در روحیه و میزان نشاط افراد بسیار اثرگذار است. وقتی خود را به یک کوهنوردی دعوت می کنیم باید بدانیم چه لوازم و ابزاری برای ما ضرروی است تا با خرید این وسایل کوهنوردی دچار مشکل نشده و نهایت لذت را ببریم. پکینیو یکی از برندهای محصولات کوهنوردی است که در بازار ایران موجود بوده و که نسبت به محصولات هم رده موجود در بازار از قیمت پایین تری برخوردارند. البته این برند هرگز به خاطر کاهش هزینه ها کیفیت را فدای قیمت نکرده است.

پکینیو در طول سالیان فعالیت خود مدام بر اساس نظرات کاربران، کارشناسان خبره و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها سعی در افزایش کیفیت محصولات خود داشته است. شرکت بالاکا برای شما مشتریان عزیز برترین و با کیفیت ترین محصولات کوهنوردی و کمپینگ را از برند پکینیو فراهم کرده است. شما می توانید از بین تعدادی بیشمار محصول این برند کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.