متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
شامپو بدن درماکلین با عصاره اکیناسه و پروپولیس حجم 300 میلی لیتر

شامپو بدن درماکلین با عصاره اکیناسه و پروپولیس حجم 300 میلی لیتر

dermaclean moisturizing body wash peach blossom 300ml

 • مناسب پوست:انواع پوست
 • مناسب برای:آقایان، خانم ها

 • انقضای این محصول مرداد 1403 می باشد

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  چرا باید از شامپو بدن استفاده کنیم؟

  این تفکر که هرچه شامپو یا صابون قدرت تولید کف بیشتری  داشته باشد، کیفیتش بهتر است و پوست شما را بیشتر تمیز میکند، تفکری کاملا اشتباه است! در واقع هرچه میزان کف کردن لوازم بهداشتی مانند شامپو یا صابون، بیشتر شود؛ بدان معنا است که میزان قلیایی بودن آن بالاتر بوده و علاوه بر تمیز کردن کثیفی های سطحی پوست، سبب نابودی چربی های طبیعی آن خواهد شد که در نهایت پس از مدتی، باعث خشکی و حساس شدن پوستتان میشود. شامپو بدن از محصولات بهداشتی موثر و روشی عالی برای تمیز کردن بدن در زمان استحمام است. شامپو بدن درماکلین علاوه بر حفظ سلامت پوست به خاطر بافت نرم ابریشمی سبب ایجاد احساس خوب بر روی پوست خواهد شد.

   شامپو بدن درماکلین مدل شکوفه هلو حجم 300 میلی لیتر

  تفاوت شامپو بدن و صابون

  صابون های جامد به علت هزینه بالا برای افزودن گلیسیرین و  حفظ حالت جامد آن، عموما فاقد گلیسیرین بوده و حالت قلیایی دارند. ماده مؤثربرای ساخت صابون ها از روغن دانه های گیاهی جدا میشود. این کار از طریق اضافه کردن نمک های خانواده سدیم انجام میشود به همین خاطر صابون ها حالت قلیایی پیدا کرده و PH آن ها در حدود ۸ الی ۹ میباشد. اما شامپوهای بدن با توجه به پروسه تولیدشان و مایع بودن به سادگی قابلیت افزودن گلیسیرن را داشته و بالانس PH آنها به این علت که حالت خنثی دارند، بسیار کم هزینه تر و ساده تر می باشد. تفاوت صابون و شوینده های مایع که به صورت شامپو بدن استفاده میشود، در نوع ترکیبات آن است. در صابون از ترکیبات حلال در چربی و ترکیبات صابونی استفاده می شود. اما در شامپو بدن از مواد غیر صابونی استفاده می‌شود که به PH پوست نزدیک تر است و سبب خشکی و قلیایی شدن پوست نمی شود.

  اولویت با کدام است؟ شامپو بدن یا صابون؟

  بین ترکیبات این دو شوینده تفاوت زیادی وجود ندارد. از لحاظ تاثیرگذاری روی پوست و میزان تمیزکنندگی و شویندگی در یک سطح قرار دارند. اما از لحاظ بهداشتی تر بودن و سهولت مصرف؛ اولویت با شامپو بدن است. چرا که امکان دارد چند نفر به طور مشترک از پن ها استفاده کنند که این امر از لحاظ بهداشتی مطلوب نیست. همچنین، قرار دادن صابون ها در محیط مرطوب حمام، سبب تجمع مقداری آب در داخل ظرف جا صابونی می شود. این مورد می تواند محلی برای تجمع باکتری و آلودگی ها باشد؛ اما مایع شامپو بدن درماکلین در داخل بطری های دربسته قرار دارد و تماسی بین مایع داخل بسته و مصرف کننده وجود ندارد، بنابراین از این نظر ایمن تر و بهداشتی تر است. توجه کنید که هر صابون مایع یا شامپو بدنی برای پوست مناسب نیست. در مورد انتخاب شامپو بدن و یا صابون مناسب، حتما به نوع پوست و ویژگی محصول مانند: جامد یا مایع بودن و یا رایحه و اسانس آن توجه کافی داشته باشید. شما می توانید شامپو بدن درماکلین با عصاره اکیناسه و پروپولیس را با بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت از فروشگاه اینترنتی بالاکا خریداری نمایید.

  سایر
  نوع شامپو بدن،خوشبوکننده و ضد تعریق
  رایحه شکوفه هلو
  حجم 300 میلی لیتر
  عصاره دارد
  سایر ویژگی ها
 • شوینده ملایم و فاقد مواد صابونی
 • با رایحه ای دلپذیر جهت ایجاد حس طراوت و شادابی
 • خوشبو کننده و نرم کننده پوست بدن
 • آنتی باکتریال
 • حاوی عصاره های شکوفه سیب و بید کانادایی با خواص ضد تعریق، ضد التهاب، ضد حساسیت و آنتی اکسیدان