حافظه ذخیره سازی Pixel 7 و Pixel 7 Pro فاش شد

حافظه ذخیره سازی Pixel 7 و Pixel 7 Pro فاش شد

گوگل قصد دارد دو گوشی موبایل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را فقط در دو پیکربندی حافظه‌ی ذخیره‌سازی روانه‌ی بازار کند. گوگل در تاریخ 6 اکتبر میزبان یک رویدادی خواهد بود که از گوشی موبایل سری پیکسل 7، ساعت هوشمند جدید پیکسل واچ و مجموعه جدیدی از دستگاه های خانه هوشمند Nest رونمایی خواهد کرد.

اگرچه این شرکت جزئیات زیادی درمورد محصولات آینده‌ی خود فاش نکرده، اما تاکنون شایعات و خبرهای زیادی درمورد مشخصات دستگاه‌های آینده‌ی آن منتشر شده است. اخیراً اعلام شد که ساعت مورد انتظار پیکسل احتمالاً با قیمتی بالاتر از گلکسی واچ 5 سامسونگ عرضه خواهد شد. اکنون افشاگر مورد اعتماد خبرهای فناوری،رونالد کوانت گزارش داده که امکان دارد گوگل سری پیکسل ۷ را فقط در دو مدل با حافظه‌های ذخیره‌سازی متفاوت عرضه کند.

به گزارش XDA، گوگل تصمیم دارد پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را فقط در مدل 128 گیگابایتی و 256 گیگابایتی روانه‌ی بازار کند. اگرچه پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو نیز در سال گذشته با همین پیکربندی عرضه شدند اما مدل 256 گیگابایتی پیکسل 6 به بازارهای اروپایی راه پیدا نکرد. خرده‌فروشانی که با برنامه‌های غول جستجوی اینترنت آشنایی دارند ادعا می‌کنند این شرکت همین روند را برای مدل‌های آینده‌ی گوشی‌های هوشمند خود انجام نخواهد داد و هردو نسخه‌ی آن را در بازار اورپا نیز عرضه می‌کند. گفته می‌شود پیکسل 7 پرو در بازار اروپا فقط با پیکربندی 128 و 256 گیگابایتی عرضه خواهد شد. هنوز مشخص نیست آیا این شرکت مدل 512 گیگابایتی پرچم‌داران بعدی خود را روانه‌ی بازار خواهد کرد یا خیر و همچنین نمی‌دانیم عرضه‌ی مدل رده‌بالاتر این دستگاه فقط به مناطق خاصی محدود خواهد شد یا در همه‌ی بازارها دردسترس خریداران قرار خواهد گرفت. برای پاسخ به این سؤالات باید تا زمان برگزاری رویداد این شرکت منتظر بمانیم تا اطمینان حاصل شود آیا گزارش کوانت واقعیت دارد یا خیر.

اگرچه گزارش کوانت، جزئیات دیگری را درمورد گوشی‌های سری پیکسل 7 گوگل فاش نمی‌کند، اما این شرکت قبلاً تأیید کرده که پرچم‌داران بعدی آن از نسل دوم تراشه‌ی اختصاصی تنسور موسوم به Tensor G2 بهره خواهند برد. علاوه‌براین، شرکت مستقر در مانتین‌ ویو، رنگ‌بندی پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را نیز تأیید کرده است.

نظر خود را بنویسید

دیدگاه