سایه ابرو این لی Walnut Warm Dark Brown 02

سایه ابرو این لی Walnut Warm Dark Brown 02

Inlay Eyebrow shadow Walnut Warm Dark Brown 02

 • پوشش دهی کامل و با ماندگاری طولانی
 • بافت پودری، نرم و لطیف
 • ایجاد جلوه‌ای مات، طبیعی و ابریشمی
 • فاقد نگهدارنده و تالک، بدون تست حیوانی
 • با ماندگاری بالا

 • انقضای این محصول فروردین 1403 می باشد

  وضعیت کالا: موجود در انبار
  تولید کننده: این لی
  کد کالا: 0070000067
  ۱۲۰,۰۰۰ تومان ۲۶%
  ۸۹,۰۰۰ تومان

  سایه ابرو این لی Walnut Warm Dark Brown 02

  سایه ابروهای دو رنگ این لی با رنگدانه قوی و ماندگاری بالا کمک می کند ابروهای طبیعی و پر پشتی داشته باشید، همانطور که می دانید ابروها نقش زیادی در زیبایی چهره شما دارند به همین دلیل ابروهای بی رنگ، کم پشت و بدون فرم باعث می شود سن شما بیشتر نشان داده شود. ابروهای نامرتب صورت را اخمو و خشن نشان می دهند به همین دلیل نقش ابرو در آرایش صورت اهمیت زیادی دارد. سایه ابرو این لی Walnut Warm Dark Brown 02 یک انتخاب خوب و تاثیر گذار می باشد.

   

  سایه ابرو این لی Walnut Warm Dark Brown 02

  اگر به طور طبیعی، ابروهای شما ضخیم و پرپشت نیست یا هنگام برداشتن و مرتب کردن ابرو آنها را بیش از حد باریک کرده اید، با رعایت چند نکته می توانید ابروهای دلخواه خود را داشته باشید، روش های مختلفی مثل کشیدن ابرو با مداد، سایه و ... برای داشتن ابرو هایی پرپشت، پهن و زیبا وجود دارد.

  نکات مهم در کشیدن ابرو

  • ابروهای خود را بیش از حد زاویه دار نکنید که حالتی غیر طبیعی به وجود می آید.
  • با یک مداد ابروی با کیفیت و استاندارد برای کشیدن ابرو استفاده کنید.
  • پس از کشیدن ابروهایتان اگر نقاط خالی در ابرو وجود داشت با یک براش کوچک مقداری سایه ابرو را در بین مو های ابرو پخش کنید.
  • برای زیبا تر به نظر رسیدن ابرو ها، با یک مداد یا سایه چشم سفید رنگ زیر ابرو ها را حالت دهید تا نمای بهتری در چهره تان داشته باشید.

  مشخصات سایه ابرو این لی Walnut Warm Dark Brown 02

  مدل ابرو تاثیر زیادی بر چهره و کاهش یا افزایش سن دارد مثلا قوس ابروی صحیح می تواند سن شما را کمتر نشان دهد و فاصله ی بین دو ابرو، ترکیب صورت شما را عوض می کند. قبل از هرچیز باید لوازم آرایشی که مورد نیاز است را انتخاب کنید، سپس نوبت به انتخاب رنگ می رسد، این مرحله شاید سخت تر باشد، زیرا باید رنگی را انتخاب کنید که بتواند ابروهای شما را طبیعی نشان دهد. انتخاب رنگ یک درجه روشن تر از رنگ موها می تواند خوب باشد، اگر رنگ مو قهوه ای سوخته است برای ابروها یک درجه از آن روشن تر را انتخاب کنید و اگر موهای بلوند دارید یک درجه تیره تر از موهایتان را در نظر بگیرید تا خودش را بهتر نشان دهد. ابروهای خود را توسط شانه ابرو، رو به بالا شانه بزنید، این کار باعث نمایان شدن جاهای خالی در ابرو می شود و متوجه می شوید فضای کم مو در ابروهایتان کجا قرار دارد که باید آن را پر کنید، در صورت بلند بودن ابروها، از قیچی برای مرتب کردن استفاده کنید و داخل ابروهای خود را پر کنید همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که با آرام کشیدن روی ابرو یک ابروی طبیعی تر خواهید داشت.

  شما می توانید سایه ابرو این لی Walnut Warm Dark Brown 02 را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  نوع سایه ابرو
  برند inlay
  مدل Walnut Warm Dark Brown 02
  وزن 6 گرم
  نظر خودتان را بنویسد