اسپری پاک کننده شیرآلات و سطوح استیل سیف Cif

اسپری پاک کننده شیرآلات و سطوح استیل سیف Cif

Cleaning spray for valves and steel surfaces

فرمولاسیون قدرتمند
براق و درخشان کننده
پاک کننده چربی و رسوبات آهکی
مناسب پاک کردن انواع شیرآلات آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام

وضعیت کالا: اتمام موجودی

اسپری پاک کننده شیرآلات و سطوح استیل سیف Cif

شیرآلات بخش مهمی از دکور خانه هستند و توجه به نظافت و درخشش ظاهری آنها اهمیت بالایی دارد، از طرفی به دلیل استفاده مداوم و روزانه از شیرآلات، ایجاد لکه و رسوب بر روی آنها حتمی است، خوشبختانه تمیز کردن و برق انداختن شیرآلات با روش‌های ساده به راحتی قابل انجام است. به جرات می توان گفت که تمیز و درخشان بودن شیرآلات، یکی از مهم ترین ملاک های پاکیزگی و تمیزی منزل و در آشپزخانه به شمار می رود، رسوبات و لکه های سفید رنگ کوچکی که روی شیرهای آب می نشیند، جلوه بدی ایجاد کرده و براقیت و شفافیت شیرها ها را از بین می برد. با استفاده از اسپری پاک کننده شیرآلات و سطوح استیل سیف Cif، برای پاک کردن سطوح شیرآلات نیازی به صرف انرژی و زمان زیاد ندارید؛ چرا که با اسپری پاک کننده و با فرمولاسیون پیشرفته اش، به سرعت به عمق لکه ها و رسوبات آهکی نفوذ کرده و شیرها را براق و درخشان می کند.

اسپری پاک کننده شیرآلات و سطوح استیل سیف Cif

ویژگی های اسپری پاک کننده شیرآلات و سطوح استیل سیف Cif

با استفاده از اسپری پاک کننده شیرآلات سیف، برای پاک کردن سطوح شیرآلات نیازی به صرف انرژی و زمان زیاد ندارید؛ چرا که این محصول با فرمولاسیون پیشرفته اش، به سرعت به عمق لکه ها و رسوبات آهکی نفوذ کرده و شیرها را براق و درخشان می کند. اسپری پاک کننده شیرآلات و سطوح استیل سیف Cif آسیبی به شیرآلات نمی زند و انواع روی سطح انواع شیر آلات قابل استفاده است. اسپری تمیز کننده شیرآلات بهترین گزینه برای تمیز و براق کردن شیرآلات بهداشتی آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام است. 

نحوه مصرف اسپری پاک کننده شیرآلات و سطوح استیل سیف Cif

مقداری از محصول را بر روی سطوح مورد نظر اسپری کنید و چند دقیقه منتظر بمانید، سپس با یک دستمال یا اسکاچ معمولی آن را پاک کنید. توجه داشته باشید که اسپری پاک کننده شیرآلات و سطوح استیل سیف Cif مخصوص شیرآلات است و به هیچ وجه از آن روی سایر سطوح استفاده نکنید.

برند سیف

ورود سیف در فرانسه در سال ۱۹۶۹، نویدبخش پایان استفاده از پودرهای پاک‌کننده بود. بعد از آگهی معروف اسکیت بازکه نشان داد چگونه استفاده از پودر موجب خط انداختن لوازم منزل می‌شود، همانطور که اسکیت روی یخ خط می‌اندازد، سیف یقینا به برند محبوب لوازم منزل تبدیل شد. با راهیابی به انگلستان و ایرلند در سال ۱۹۷۴ (که به جیف شناخته می‌شد) فرمول غیر خراشنده‌ی آن تحولی بزرگ را در شوینده ‌های‌ خانگی بوجود آورد. در سال ۲۰۰۱، جیف اسمش را به سیف تغییر داد. سیف از سال ۱۳۸۸ در ایران به کمک خانه‌های ایرانی آمده است تا خانه‌هایی درخشان تر از همیشه برای شما فراهم کند.

شما می توانید اسپری پاک کننده شیرآلات و سطوح استیل سیف Cif را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

سایر
نوع اسپری
کارایی لکه بر سطوح استیلی
برند سیف
حجم 435 میل
نظر‎های کاربران
رضایت
در
خیلی خوبه
1موافق 0مخالف
اسپری سیف
در
برای سینک استیل و سیرآلات استیل فوق العاده هست
در حدی تمیز و براق و شیک میکنه که انگار تازه خریدی شیرآلات رو 😁😁
1موافق 0مخالف
رضایت
در
اصلا نمیتونید تصور کنید که چقدر کار راه بندازه
0موافق 0مخالف
نظر خودتان را بنویسد