RSS پست‎های وبلاگ "1400" "مرداد"

10 نکته اصلی برای انتخاب بهترین شامپو بدن

شامپو بدن یکی از انتخاب‌های مناسب برای شستشوی بدن است. بخصوص اگر پوست خشک و حساسی دارید بهتر است به جای استفاده از صابون از شامپو بدن استفاده کنید. اما از چه شامپو بدنی استفاده کنیم که مناسب پوست ما باشد؟ با ما در این مقاله همراه باشید.

نکات اصلی در افزایش طول عمر باطری گوشی

باطری گوشی‌های ما یکی از قسمت‌های سخت‌افزاری مهم در گوشی محسوب می‌شود که همواره باید فعال باشد تا بتوانیم از گوشی استفاده کنیم. اما روش‌هایی وجود دارد که باعث می‌شود تا عمر باطری گوشی شما افزایش پیدا کند در این مقاله با ما همراه باشید تا همه روش‌ها را بررسی کنیم.

در خرید زودپز به این موارد دقت کنید

زودپز وسیله‌ای است که در همه خانه‌ها پیدا می‌شود و تا ۷۰ درصد پخت غذاها را سریع تر می‌کند . امروزه انواع مختلفی از زودپز برای همه نوع سلیقه وجود دارد ، اما جدا از مدلهای زودپز چندین نکته مهم در مورد آنها باید بدانید .در این مقاله با ما همراه باشید

چگونه بهترین شارژر را برای گوشی خود خریداری کنیم

شارژرهای گوشی بر حسب استفاده و موقعیت مکانی ما انواع مختلفی دارند که می‌توانیم از آنها استفاده کنیم . اما در خرید شارژر برای گوشی خود باید حتما نکات این مقاله را مد نظر قرار دهیم تا آسیبی به گوشی ما نرسد.

نکات مهم در انتخاب ترازو وزن کشی

اندازه‌ گیری وزن یکی از عادات روزمره برخی از خانمها و آقایان است که تمایل دارند از میزان کم یا اضافه شدن وزن خود مطلع شوند. ترازو وزن‌کشی یکی از وسیله‌هایی است که به ما کمک میکند تا از وزن دقیق خود مطلع شویم. اما در انتخاب آن چند نکته است که حتما باید رعایت کنید

معرفی جدید ترین گوشی های پرچمدار سامسونگ 2021

سامسونگ یکی از برند‌های معروف کره‌ای است که در سرتاسر جهان طرفداران زیادی پیدا کرده است.این برند تجهیزات مختلفی را ارائه می‌دهد که یکی از پرمخاطب ترین آنها گوشی های سامسون است . در مقاله به بررسی پرچمداران این برند در سال ۲۰۲۱ میپردازیم.