سینره، نگین برندهای آرایشی بهداشتی ایران سینره!

برند سینره زیر نظر شرکت دانش بنیان طبیعت زنده وارد بازار شد. در سال ۱۳۷۶ شرکت دانش بنیان طبیعت زنده با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی بنیان نهاده شد. این شرکت محصولات خود را تحت نام تجاری "سینره" به بازار عرضه نمود. شرکت سینره با تلاش شبانه روزی و  نیروهای متخصص در سال 1388 عنوان برند برتر  را کسب کرد. سینره از جمله معدود برندهای ایرانی است که موردتایید پزشکان متخصص و نشست های علمی معتبر در سطح داخلی و بین المللی، همچون آکادمی بیماری های پوست و مو در لندن قرار دارد و این مهم جز با تولید محصولات با کیفیت و دقت در نیاز مصرف کننده و فرمولاسیون خاص میسر نمی شد. شرکت بزرگ سینره اهداف و ماموریت خود را اینطور بیان می کند "در سینره ما درصدد هستیم تا با برخورداری از دانش روز، نیروهای متخصص و ساختاری نظام مند و با استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت (تهیه شده در اروپا)، فرمولاسیون پیشرفته (حاصل تلاش متخصصان در لابراتوارهای سوئیس، فرانسه و ایران) و بهره گیری از گیاهان مفید و سودمند، علاوه بر حفظ بهداشت و سلامت فردی، زیبایی طبیعی را به همه اقشار ملت ایران هدیه دهیم".

لابراتوارهای داروهای گیاهی طبیعت زنده با سابقه طولانی در زمینه طراحی و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی به دنبال کسب اولین جایگاه به عنوان معتبرترین برند تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی و تصاحب بیشترین سهم بازار فروش محصولات در بازارهای منتخب در ایران می باشد. این شرکت طبیعت زنده راه رسیدن به این هدف را طراحی فرمولاسیون و تولید محصولات با کیفیت تخصصی با استفاده از گیاهان دارویی در کشور ایران می داند. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین پیشگامان صنعت تولید داروهای گیاهی در ایران براساس مزیت های طبیعی این سرزمین در برخورداری از پوشش گیاهی متنوع و منحصر به فرد و همچنین تسلط بر دانش بومی ساخت داروهای گیاهی با بکارگیری مدرنترین مواد اولیه و تکنولوژیهای روز و همکاری متخصصان داخلی و بین المللی، فعالیت های خود را با آرمان متعالی تحقق یک واحد اقتصادی پویا و سالم طرح ریزی نموده و به منظور جلب نظر، اعتماد، و افزایش رضایتمندی مشتریان، همواره خود را متعهد به ادای احترام به مشتری، قدردانی از مشتری و نیز برآورده سازی نیازهای حال و آینده ایشان می داند. در همین راستا همواره بدنبال ارتقاء سطح کیفیت، ایمنی و بهداشت شغلی کارکنان و رضايت ذینفعان، سهامداران، تامین کنندگان، مشتریان و کارکنان خود در سراسر کشور و همچنین حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار و کاهش پیامد های بارز زیست محیطی می باشد. از جمله اهداف شرکت بزرگ طبیعت زنده و برند سینره می توان به موارد زیرا اشاره کرد:

 • ارتقاء سطح کیفیت محصولات وخدمات و دستیابی به حداکثر حس رضایتمندی و وفاداری مشتریان و ذینفعان
 • افزایش سودآوری و رشد مداوم و پایدار فروش محصولات
 • توسعه پایدار، بهبود مستمر واثربخش سیستم های مدیریتی
 • گسترش فرهنگ مشتری مداری و بهبود مستمر فرایندهای رسیدگی به نظرات و شکایات و سنجش رضایتمندی مشتریان
 • توانمند سازی نیروی انسانی وارتقاء فرهنگ کسب وکار باآموزش مستمر وافزایش روحیه مسئولیت پذیری و کارتیمی
 • ارتقاء سطح آگاهی سازمان در خصوص مشتری مداری، کیفیت، ایمنی وبهداشت شغلی و محیط زیست به منظور مشارکت موثر و بالابردن انگيزه و اطمينان كاری در ميان كاركنان
 • کنترل و پیشگیری از انتشار و رهاسازی آلاینده ها در محیط زیست و کاهش اثرات آنها و بهبود فناوری موجود یابکارگیری فناوری غیرآلاینده
 • استفاده بهینه از منابع طبیعی و انرژی از طرق افزایش راندمان بهره برداری و بازیافت مواد

در اینجا به برخی از افتخارات سینره که در سال های اخیر موجب درخشش هرچه بیشتر این برند بزرگ شده است اشاره می کنیم:

 • دریافت سیمرغ مدیریت خلاق در تولید برترین محصولات آرایشی و بهداشتی به مدیریت محترم عامل در سال ۱۳۹۷
 • اخذ جایزه تولید بهترین محصولات بهداشتی و سلامت در سال ۱۳۹۷
 • کسب نشان ملی رتبه نخست استفاده از فرمولاسیون پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت در صنایع آرایشی و بهداشتی در سال ۱۳۹۷
 • دریافت جایزه ملی برترین مسئولیت اجتماعی در حمایت از حقوق کودکان در سال ۱۳۹۷

شرکت بالاکا با علم به این اطلاعات درباره شرکت سینره تلاش کرده تا مجموعه از محصولات این برند بزرگ ایرانی را برای شما مشتری عزیز فراهم کند.