متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
کرم ضد سوختگی آردن حاوی زینک اکساید و روغن کبد ماهی 50 میلی لیتر

کرم ضد سوختگی آردن حاوی زینک اکساید و روغن کبد ماهی 50 میلی لیتر

Ardene Healing And Smoothing Cream 50ml

 • يشگيري و درمان قرمزي
 • درمان التهاب سوختگي ادرار اطفال
 • تسكين التهابات ناشي از بريدگي
 • در حال حاضر این کالا موجود نیست، می توانید از سایر دسته بندی ها دیدن فرمایید

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  سوختگی و عوارض آن

  سوختگی یکی از رایج‌ترین آسیب‌های خانگی، مخصوصأ در سنین کودکی است. سوختگی با آسیب به سلول‌ها باعث احساس درد آزار دهنده می‌شود و در صورت درمان نشدن منجر به عفونت می‌شود. سوختگی‌های سطحی با التهاب و قرمزی و درد همراه هستند. پوست سد دفاعی بدن در برابر عوامل بیماری‌زا و عفونت زا هست پس در صورت بروز آسیب به آن باید به تسریع بهبودی آن کمک کرد.

  زینک اکساید و اثرات آن بر بهبود سوختگی

  زینک اکساید یا اکسیدوزنگ در پودر بچه، پمادهای پوستی، کرم ضد آفتاب، شامپو ضد شوره و… استفاده می‌شود. زینک اکسید با دارا بودن اثرات درمانی سبب بهبود سریعتر سوختگی و زخم‌های سطحی می‌شود. این ترکیب باعث کاهش مشکلات ناشی از آفتاب سوختگی، ترمیم سلول‌های پوستی و بهبود خشکی پوست می شود.  پوست کودکان بسیار حساس است و در اثر تماس با ادرار دچار سوختگی می‌شود زینک اکساید در بهبود این زخم‌ها می‌تواند موثر باشد. نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که این ترکیب می‌تواند آثار مفید داشته باشد در صورتی که با بروز حساسیت همراه نباشد پس در صورت بروز حساسیت از مصرف این ترکیب باید اجتناب کرد تا از تشدید عوارض جلوگیری شود. اگر هرگونه علائمی مثل قرمزی یا داغی پوست را بعد از استفاده از زینک اکساید مشاهده کردید، حتما به پزشک خود اطلاع رسانی کنید.

  کرم ضد سوختگی آردن حاوی زینک اکساید و روغن کبد ماهی 50 میلی لیتر

  خواص روغن ماهی

  روغن ماهی دارای خواص متعدد از جمله  کاهش خشکی پوست، مرطوب سازی و درمان ترک‌های پوست می‌باشد. روغن ماهی باعث نرمی پوست و افزایش شادابی و نشاط پوست می‌شود. یافته‌ها حاکی از این است که مصرف موضعی روغن ماهی سبب تسریع بهبودی زخم خواهد شد که به نظر می رسد علت آن اسیدهای چرب امگا3 موجود در روغن ماهی باشد.

  کرم ضد سوختگی آردن حاوی زینک اکساید و روغن کبد ماهی 50 میلی لیتر

  در صورت بروز هر گونه آسیب به پوست باید به بهبود سریعتر آن کمک کرد تا از پیشروی آسیب جلوگیری کرد. پوست سد دفاعی بدن است در صورت عدم بهبودی آسیب‌های آن امکان بروز عفونت در بدن تشدید می‌شود. کرم ضد سوختگی آردن حاوی زینک اکساید و روغن کبد ماهی با فرمولاسيون نوين و منحصر بفرد، با تقويت سد دفاعي طبيعي پوست، انواع التهابات ناشي از ادرارسوختگي اطفال و شيرخواران، سوختگي‌هاي سطحي اطفال، آفتاب سوختگي‌ها، بريدگي‌ها و خراشيدگي‌هاي سطحي پوست را كاهش می‌دهد. کرم ضد سوختگی آردن با ترکیبات ویژه‌ای که دارد از رشد باكتري‌ها و قارچ‌ها ممانعت نموده و سبب تسريع ترميم بريدگي‌ها و زخم‌هاي سطحي مي‌شود. این محصول دارای ژل آلوارا و ویتامین A که به کاهش التهاب و ترمیم سلولهای پوستی کمک می‌کند. باید توجه داشت که هر محصولی ممکن است با عوارض و حساسیت همراه باشد پس انجام تست حساسیت می‌تواند از بروز عوارض جلوگیری کند. برای تست حساسیت می‌توانید مقدار کمی از محصول را بر روی پوست بالای بازو قرار داده و 48 تا 72 ساعت بعد، پوست را بررسی کنید و در صورتی که علائم حساسیتی بروز نکند از محصول برای بهبود زخم و سوختگی‌ استفاده کنید. شما میتوانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  حجم 50 میلی لیتر
  راهنمای استفاده روی زخم، بریدگی و قرمزی استفاده شود.