اسنوهاک

کمپانی Snow Hawk پس از عقد قرارداد با شرکت ویبرام ایتالیا (Vibram) در سال 2019 میلادی اقدام به تولید کفش های کوهنوردی با کیفیت بالا و با زیره های ساخت ویبرام نموده است. از انجایی که این شرکت تمرکز خود را بروی کیفیت و مواد اولیه مرغوب گذاشته بود مورد استقبال خوبی قرار گرفت و با قیمت مناسب نسبت به سایر برندها مشتری های وفاداری را به خود جذب کرد. اسنوهاک با استخدام طراح و متخصصان ماهر و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه توانست خط تولید خود را متنوع تر کرده و باز هم در بازار محصولات کوهنوردی و کمپینگ بدرخشد. کیفیت و دوام محصولات این برند مشهور، موجب رضایت و درخشش این شرکت در جهان شد و همچنین قیمت مناسب در کنار این کیفیت عالی سکوی پرتابی شد تا این برند نسبت به سایر برند های هم رده پیشی بگیرد و موقعیت خوبی را در رنکینگ جهانی کسب کند. 

همانطور که همه می دانیم در دنیای ماشینی امروز ورزش یکی از راه حل ها برای جلوگیری از انواع بیماری ها می باشد. کوهنوردی یک ورزش مهیج و سالم است که حتما باید امتحانش کرد. افراد در هنگام کوهنوردی یا در پیکنیک ها نیاز به یک سری لوازم و وسایل دارند. داشتن وسایل استاندارد در حین کوهنوردی و پیکنیک لذت و نشاط فعالیت کوهنوردی را دوچندان می کند. خرید لوازم مورد نیاز در کوهنوردی یکی از کارهای ضرروی می باشد که قبل از شروع کوهنوردی باید انجام داد. کوهنوردی دلچسب و صعود به قله کوه و تجربه مشاهده زیبایی و شکوه آن، مستلزم رعایت یک سری اصول است که باعث می‌شود کوهپیمایی و کوهنوردی ایمن‌تر و راحت‌تری داشته باشید و همچنین از شرکت در این برنامه‌ها بی‌نهایت لذت ببرید. فارغ از اینکه به‌تنهایی یا گروهی راهی کوهپیمایی می‌شوید یا تورهای طبیعت‌گردی و گردشگری را برای این منظور انتخاب می‌کنید، کوهنوردی می‌تواند تجربه‌ای عالی برایتان باشد که شوق تکرار آن رهایتان نکند یا به حدی به شما بد بگذرد که فکر تکرار آن را از سرتان بیرون کنید. چنین نتیجه‌ای کاملا به میزان آمادگی و آگاهی شما پیش از شروع کوهنوردی بستگی دارد. اینکه ما بدانیم چه چیزی در کوهنوردی مورد نیازمان است می تواند بسیار کمک کننده باشد تا از یک کوهنوردی نهایت لذت را برده و خاطره ای زیبا برای خود رقم بزنیم. کوهنوردی در روحیه و میزان نشاط افراد بسیار اثرگذار است. وقتی خود را به یک کوهنوردی دعوت می کنیم باید بدانیم چه لوازم و ابزاری برای ما ضرروی است تا با خرید این وسایل کوهنوردی دچار مشکل نشده و نهایت لذت را ببریم.

اسنوهاک یکی از برندهای محصولات کوهنوردی  است که در بازار ایران موجود بوده و در طول سالیان فعالیت خود بر اساس نظرات کاربران، کارشناسان خبره و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها سعی در افزایش کیفیت محصولات خود داشته است. فروشگاه بالاکا برای شما مشتریان عزیز، برترین و با کیفیت ترین محصولات کوهنوردی و کمپینگ را از برند اسنوهاک فراهم کرده است. شما می توانید از بین تعدادی بیشمار محصول این برند، کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.