ماسک کودک التراسونیک اکسیژن ۳۰ عددی

ماسک کودک التراسونیک اکسیژن ۳۰ عددی

Ultrasonic oxygen baby mask

 • ملت: 25 گرم
 • دوخت صنعتی (التراسونیک)
 • ابعاد ماسک: 14×9 سانتی متر
 • متشکل از پارچه SMS
 • دارای مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی با کد IMED SM996984
  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  ماسک کودک التراسونیک اکسیژن

  ماسک کودک التراسونیک اکسیژن با در نظر گرفتن آناتومی صورت کودکان تولید می شود تا محافظی برای کودکان شما در‌برابر ذرات میکروبی، آلودگی هوا  و عوامل بیماری زا باشد. ماسک کودک اکسیژن پلاس با طراحی منحصر به فرد برای کودکان و بهره مندی از طرح های کودکانه و فانتزی ، قدمی در جهت تشویق کودکان برای استفاده از ماسک را برداشته است.
  استفاده از سه لایه منسوجات بدون بافت با کیفیت در ساختار ماسک، علاوه بر اینکه سبب کاهش نفوذ عوامل خارجی شده است، از بروز واکنش‌های آلرژیک و حساسیت های پوست نیز جلوگیری می کند. این سه لایه به گونه ای در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند که مانع ورود ذرات میکروبی (ویروس کرونا) و یا آلودگی هوا می شوند. ماسک اکسیژن از دو لایه اسپان باند نرم و لطیف ساخته شده تا در هنگام تماس با پوست کودک سبب ایجاد حساسیت نشود.
  در لایه میانی نیز از ملت بلون با گرماژ ۲۵ گرم به عنوان فیلتر اصلی تنفسی استفاده شده است. ماسک کودک اکسیژن با وجود فیلتراسیون بالا، امکان تنفسی راحت را برای کودکان فراهم کرده است. به همین خاطر  کودک شما پس از مدتی کوتاه از ماسک و تنفس از زیر آن  کلافه نمی شود.


  تنفسی راحت با ماسک کودک التراسونیک اکسیژن


   از دیگر ویژگی‌های برجسته ماسک کودک اکسیژن؛ سایز مناسب آن است. کودکان نمی‌توانند از ماسک بزرگسالان استفاده کنند. حتی گره زدن بند ماسک بزرگسالان نمی‌تواند سدی برای جلوگیری از نفوذ آلودگی هوا و ذرات میکروبی (ویروس کرونا) باشد. کودک شما در هنگام استفاده از ماسک کودک اکسیژن تنها بینی ودهان خود را می‌پوشاند و ماسک زیر چانه و کل صورت او را پوشش نمی دهد. شما می توانید با تهیه این محصول از فروشگاه اینترنتی بالاکا از فرزندان خود در برابر انواع ویروس ها و آلودگی محیطی به سادگی محافظت کنید.

  سایر
  ابعاد ۹*۱۴
  وزن ۵ گرم
  نوع دوخت صنعتی
  فیلتر ندارد
  مناسب برای کودکان
  نظر خودتان را بنویسد