اسپری ضد تعریق مردانه رکسونا مدل آنتی باکتریال حجم 150 میل

اسپری ضد تعریق مردانه رکسونا مدل آنتی باکتریال حجم 150 میل

Rexona Men Antiperspirant Spray Antibacterial Model Volume 150 ml

  • مناسب آقایان
  • جلوگیری از تعریق و بوی نامطبوع آن
  • آنتی باکتریال
  • ماندگاری 48 ساعته
  • ترکیب رایحه مرکبات و اکالیپتوس
  • از بین برنده باکتری های سطح پوست

وضعیت کالا: اتمام موجودی

اسپری ضد تعریق مردانه رکسونا مدل آنتی باکتریال

تعریق یک واکنش طبیعی در بدن است که معمولا با افزایش دمای محیط، پس از فعالیت بدنی، ورزش و یا در شرایطی که دچار هیجان یا استرس هستید اتفاق می‌افتد. تبخیر عرق در سطح پوست باعث کاهش دمای بدن و کاهش احساس گرما می‌شود. ترکیبات شیمیایی که در عرق وجود دارند در اشخاص مختلف متفاوت و در برخی منابع گفته شده نوع موادی که تغذیه می‌کنید بر روی ترکیبات عرق موثر است. عرق شامل آب، مواد معدنی و اوره و ... می‌باشد. در تحقیقاتی که اخیرآ صورت گرفته نشان داده شده است که علت اصلی بوی تندی که در اثر تعریق بدن ایجاد می‌شود مربوط به باکتری‌هایی است که در سطح پوست وجود دارند. تعریق در مناطق خاصی از جمله زیر بغل و کشاله ران باعث ایجاد بوی بد در این نواحی می‌شود و این به دلیل میکروب‌های خاصی است که در چین‌های پوست بخصوص زیر بغل و کشاله ران وجود دارد که عرق را تجزیه می‌کنند و تجزیه عرق باعث به وجود آمدن  بوی نامطبوع می‌شود و در نتیجه فرد احساس ناخوشایندی پیدا می‌کند. عرق کردن یک واکنش طبیعی بدن است اما گاهی در هنگام فعالیت‌ و کارهای روزمره و در نتیجه تعریق زیاد باعث خیس شدن بسیار زیاد لباس‌ به خصوص در قسمت زیر بغل می‌شود که ظاهر نامناسبی به پوشش افراد می‌دهد. علاوه بر ظاهر ناخوشایند موضوع آزار دهنده‌ای که با تعریق همراه می‌شود بوی نامطبوع است که با آن همراه می‌شود و می‌تواند بر روی روابط اجتماعی افراد اثر بگذارد. در صورتی که تعریق بدن توسط پزشک نشانه‌ای از بیماری خاص نباشد محصولات متفاوتی در بازار وجود دارند که به کاهش تعریق و بوی بد آن کمک می‌کنند. در برخی از محصولات ترکیباتی وجود دارد که خواص آنتی باکتریال دارد و تآثیر بسیار خوبی در کاهش بوی بد عرق دارد. در کنار ترکیبات آنتی‌باکتریال معمولا از مواد معطر برای خوش عطر شدن نیز استفاده می‌شود. جالب است بدانید که رایحه‌ها خاصیت درمانی دارند و می‌توانند بر خلق و خوی، افزایش درجه‌ی سلامت روانی و جسمانی افراد و ایجاد حس شادابی و سرزندگی کمک بسیاری کنند. پس محصولاتی که هم به کاهش بوی بد عرق با خاصیت آنتی باکتریال کمک می‌کنند و هم از طرفی دارای عطر و رایحه هستند می‌کنند یک انتخاب مناسب برای شما باشند تا احساس سرزندگی و شادابی بیشتری داشته باشید.

اسپری ضد تعریق مردانه رکسونا آنتی باکتریال این قابلیت را دارد که تا 48 ساعت از تعریق و بوی نامطبوع آن جلوگیری کند. این محصول دارای رایحه‌ی مرکبات و اکالیپتوس است که عطر خاصی را به این آن داده و کمک می‌کند تا شما بوی بهتری بدهید. امروزه علت اصلی بوی تند و ناخوشایند عرق را مربوط به باکتری‎هایی می‌دانند که در سطح پوست وجود دارند و از چربی و رطوبت و پروتئین تغذیه و رشد و نمو می‌کنند. وقتی عرق به سطح پوست می‌رسد، با باکتری‌ها ترکیب شده و واکنش‌های شیمیایی رخ می‌دهد. فرآورده‌های جانبی این واکنش‌های شیمیایی شامل ترکیباتی است که دارای بو هستند که نامطبوع است. اسپری ضد تعریق مردانه رکسونا مدل آنتی باکتریال علاوه بر داشتن رایحه، ویژگی مهمی که دارد این است که دارای خاصیت آنتی باکتریال بوده و با از بین بردن باکتری‌های پوست که سبب بوی نامطبوع می شوند تا 10 برابر از بوی نامطبوع بدن جلوگیری می‌کند. عطر و بوی دل انگیز آن از دوام خوبی برخوردار است و تا مدت زمان مناسبی ماندگاری دارد. این اسپری ضد تعریق مردانه بر اساس فیزیولوژی و پوست آقایان طراحی شده است و سبب حساسیت و واکنش‌های آلرژیک بر روی پوست نمی‌شود. روش استفاده آسانی دارد و کافیست ابتدا محصول را به خوبی تکان دهید. با فاصله 15 سانتی متری از پوست خشک و تمیز زیربغل نگه داشته و 2 تا 3 ثانیه اسپری کنید تا پوست آغشته به آن شود، سپس منتظر بمانید تا کاملا خشک شود و لباس خود را بپوشید. شما میتوانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

سایر
راهنمای استفاده ابتدا محصول را به خوبی تکان دهید. با فاصله 15 سانتی متری از پوست خشک و تمیز زیربغل نگه داشته و 2 تا 3 ثانیه اسپری کنید. منتظر بمانید تا کاملا خشک شود و سپس لباستان را بپوشید.
نظر‎های کاربران
اسپری رکسونا
در
کیفیت خوبی داره و رایحه خوبی هم داره
0موافق 0مخالف
نظر خودتان را بنویسد