متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
ماسک سه بعدی پنج لایه برند اکسیژن پلاس (۲۵ عددی)

ماسک سه بعدی پنج لایه برند اکسیژن پلاس (۲۵ عددی)

Oxygen Plus brand five-layer three-dimensional mask (25 pieces)

 • ماسک 5 لایه
 • استفاده از ۲ لایه ملت بلون ۲۵ گرم
 • بدون الیاف شیشه ای

وضعیت کالا: اتمام موجودی

ماسک سه بعدی پنج لایه برند اکسیژن پلاس (۲۵ عددی)

اهمیت ماسک در عصر پساکرونایی بر کسی پوشیده نیست. اما ماسک در محیط‌های پر گرد و غبار، کارخانه جات و کارگاه‌های تولیدی و همچنین حین نظافت منزل  نیز لازم است استفاده شود. ماسک سه بعدی پنج لایه اکسیژن پلاس از برندهای ماسکی محسوب می‌شود که با کیفیت بالای خود محبوب کسانیست که به سلامتی خود اهمیت می‌دهند.

رنگ‌های ماسک سه بعدی پنج لایه برند اکسیژن پلاس

ماسک سه بعدی اکسیژن پلاس در چهار رنگ متنوع سفید، آبی کاربنی، طوسی و مشکی برای سلیقه‌های مختلف در فروشگاه بالاکا قابل خریداریست. می‌توانید رنگ ماسک خودتان را با رنگ لباستان ست کنید.

ویژگی های ماسک اکسیژن پلاس

 • برخورداری از فیلتر ملت بلون

یکی از لایه‌های بسیار مفید که در بسیاری از ماسک‌های با کیفیت از جمله ماسک سه بعدی پنج لایه برند اکسیژن پلاس استفاده می‌شود لایه ملت بلون (Melt blown) نام دارد. ماسک اکسیژن پلاس از 2 لایه ملت بلون با کیفیت استفاده می‌کند. لایه ملت بلون خاصیتی دارد که مانع عبور مایعات می‌گردد و ذرات نانومتری و گرد و غبار و انواع میکروب شانسی برای عبور از این فیلتر ندارد. این فیلتر خاصیتی دارد که به راحتی هوا را از خود عبور می‌دهد در نتیجه امکان تنفس و اکسیژن رسانی را  در عین محافظت در برابر عوامل بیماری زا فراهم می‌کند.

 • آزمایش لایه ملت بلون

برای آزمایش این لایه ابتدا باید چراغ را خاموش کنید تا محیط تاریک شود. سپس یک نور شمع یا چراغ قوه کوچک را روشن کنید. ماسک را در فاصله ۱۰ سانتی‌متری نور قرار دهید. اگر نور در زیر ماسک به صورت هاله‌ای بود و منبع نور قابل تشخیص نبود، نشان‌دهنده‌ی وجود لایه‌ی ملت بلون هست. همچنین این لایه نمی‌سوزد و فقط شکل خود را از دست می‌دهد.

 • برخورداری از چند لایه  اسپان باند

این لایه از پارچه‌های بدون بافت متداول در ماسک هاست که ماسک سه بعدی اکسیژن پلاس از 3 لایه اسپان باند با گرماژ بالا یعنی 30 گرم استفاده می کند.

 • فیلتر کردن ذرات معلق در هوا با بازدهی بسیار بالا

نحوه آزمایش ماسک های فیلتردار قابل تنفس استاندارد برای اطلاع خریداران به شرح زیر می‌باشد:

 1- از عبور آب جلوگیری کند

ماسک مورد نظر خود را زیر شیر آب قرار دهید. یا مقداری آب داخل ماسک بریزید. اگر آب از آن عبور کند، نشان می‌دهد که لایه بلون در  ماسک موجود نیست. توجه داشته باشید که یکی از ویژگی‌های مهم این لایه نفوذ ناپذیری آب و مایعات دیگرست. بنابراین اگر آب عبور کند، به این معنی می‌باشد که از چنین لایه ای در ماسک استفاده نشده است. بعد از تخلیه آب، بافت ماسک باید کاملاً خشک شود. به طوری که هیچ اثری از رطوبت روی آن وجود نداشته باشد. حتی اگر آب از بین نرود اما ماسک خیس باشد، نشان می‌دهد که هیچ خبری از ملت بلون نیست.

 2- قرار دادن ماسک روی نور

در این آزمایش ابتدا باید نور را خاموش کنید تا محیط را تیره تر کنید. سپس یک شمع یا چراغ قوه کوچک روشن کنید. ماسک را در فاصله 10 سانتی متری از نور قرار دهید. اگر نور زیر ماسک به شکل هاله بود و منبع نور قابل تشخیص نبود، نشان دهنده وجود لایه ای از بلون است. اما وقتی می‌توانید منبع نور (به عنوان مثال شمع یا چراغ قوه تلفن) را به وضوح مشخص کنید، مطمئن شوید که لایه Blon Nation برای این ماسک استفاده نمی‌شود. 3- جداسازی لایه‌های ماسک: یکی از راه‌های تشخیص استفاده از لایه بلون در ماسک، جداسازی لایه‌های ماسک هست. قسمت‌های چپ و راست ماسک را با قیچی برش دهید. حالا لایه میانی باید شبیه یک دستمال کاغذی باشد و با فندک شعله ور نشود، بلکه به آرامی جمع شود. لایه Blon Nation آتش نمی‌گیرد، اما در مقابل گرما، بافت آن از بین می‌رود. اما هیچ اثری از سوختگی یا آتش سوزی روی آن دیده نمی‌شود. شما می‌توانید مجموعه ای از بهترین ماسک ها را در فروشگاه اینترنتی بالاکا خریداری کنید.

برخی از مزایای ماسک سه بعدی پنج لایه برند اکسیژن پلاس

 • دوخت صنعتی التراسونیک
 • بدون الیاف شیشه ای
 • ظرفیت فیلتراسیون بالا
 • اتصالات مستحکم
 • دارای نوار تنظیم جهت تطابق با بینی

به شدت توصیه می‌کنیم با استفاده از ماسک استاندارد از جمله ماسک سه بعدی پنج لایه برند اکسیژن پلاس، حفظ سلامتی خود و سایر هموطنان را تضمین کنید.