متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
دستمال مرطوب لاک پاک کن قوطی کامان

دستمال مرطوب لاک پاک کن قوطی کامان

NAIL POLISH REMOVER WIPES COMEON

 • تغذیه کننده‌ی کوتیکول
 • تقویت و استحکام بخشی به بافت ناخن‌ها
 • پاک کردن انواع لاک به طور کامل از روی ناخن
 • مناسب برای ناخن‌های طبیعی و ناخن‌های کاشته شده
 • جلوگیری از ایجاد خشکی، شکنندگی و پوسته پوسته شدگی در ناخن‌

 • انقضای این محصول شهریور 1402 می باشد

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  دستمال مرطوب لاک پاک کن قوطی کامان

  امروزه استفاده از انواع لاک با کیفیت ها و رنگ های متفاوت برای ایجاد زیبایی ناخن بسیار متداول شده اما چالش بزرگی که در این میان به وجود می آید سختی پاک کردن این لاک ها از روی ناخن ها و عوارضی مثل پوسته پوسته شدن و کدر شدن ناخن پس از استفاده از لوازم بهداشتی شمیایی مختلف است. دستمال مرطوب لاک پاک کن قوطی کامان دارای قدرت پاک کنندگی بالایی است که می تواند در کوتاهترین زمان ممکن لاک را از روی ناخن های خود پاک کنید.

  مزایای لاک پاک کن کامان

  از ویژگی های مثبت این لاک پاک کن این است که بر خلاف سایر لاک پاک کن ها موجوب کدر شدن ناخن ها نمی شود و می تواند بدون زرد کردن ناخن بالا ترین کارایی را برای شما به ارمغان بیاورد. رایحه ی مطلوب محصولات برند کامان از ویژگی های بارز این برند است و لاک پاک کن کامان از این ویژگی برخوردار است. ارزش خرید به نسبت قیمت این محصول باعث شده تا از آن استقبال زیادی شود و به نسبت قوطی بزرگ آن توانسته است خریداران را هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت راضی نماید. فواید لاک پاک کن کامان در پاک کردن لاک خلاصه نمی شود و می توانید از فواید تقویتی و محافظی این محصول خوشبوی کامان استفاده کنید. این محصول می تواند باعث تقویت کوتیکول ناخن گردد. همان‌طور که می‌ دانید کوتیکول پوستی شفاف و سخت است که در محل رویش ناخن های دست و پا قرار دارد. این پوست سخت، وظیفه‌ی حفظ سلامت ناخن های تازه‌روییده را بر عهده دارد و جلوی نفوذ باکتری به ریشه ناخن را می‌گیرد که با این لاک پاک کن علاوه بر تقویت کوتیکول از پوسته پوسته شدن و تخریب تدریجی ناخن خود پیشگیری می کنید.

  تعداد پد در هر قوطی کامان

  دستمال مرطوب لاک پاک‌کن کامان، بدون ایجاد خشکی، انواع لاک‌های غلیظ و اکلیلی را پاک کرده و ناخن‌های براق، زیبا و تمیز را برای شما به ارمغان می آورد. در هر بسته این محصول 45 پد وجود دارد که می توان با هر کدام از این پدها تعداد زیادی از ناخن های خود را تمیز کنید و لاک آن را پاک کنید. شما میتوانید این محصول را  از فروشگاه بالاکا تهیه نمایید.

  سایر
  کارایی تغذیه کننده, پاک کننده
  حاوی ۴۵ عدد

  نوع محفظه قوطی