کرم سوختگی پای کودک هیدرودرم 75 میلی لیتر

کرم سوختگی پای کودک هیدرودرم 75 میلی لیتر

Hydroderm Diaper Rash Cream 75ml
وضعیت کالا: اتمام موجودی

کرم سوختگی پای کودک هیدرودرم 75 میلی لیتر

کرم سوختگی پای کودک هیدرودرم 75 میلی لیتر برای درمان حساسیت و ضعف ساختار پوست کودکان طبق اصطکاک و تماس ممتد پای نوزادان با پوشک آلوده به ادرار و مرطوب و همینطور زیاد شدن رطوبت پوست و نفوذ پذیری آن نسبت به عوامل ایجاد کننده آلوده به ادرار، التهاب و سوزش استفاده از فرآورده های بهداشتی محافظ پوست حاوی ترکیبات ترمیم کننده و ضد التهاب مانند زینک اکساید که با ایجاد یک لایه محافظ روی پوست موجب کم شدن تماس با محرک های ادراری می‌ شود از روش های درمان و پیشگیری ادرار سوختگی پای نوزادان و شیرخواران حساب می شود.

کرم سوختگی پای کودک هیدرودرم 75 میلی لیتر

ویژگی‌های کرم سوختگی  پای کودک

کرم سوختگی کودک ویژگی هایی مانند مناسب برای ادرار سوختگی و علائم پوستی ناشی از آن، به حداقل رساندن واکنش های آلرژیک با دارا بودن خواص التیام بخش، تسکین پوست حساس و آسیب دیده پای نوزادان و شیرخواران 

طریقه استفاده از کرم سوختگی  پای کودک هیدرودرم

بعد از هر بار عوض کردن پوشک، اول پای کودک را به کمک شوینده ملایم و غیر صابونی کاملا بشویید و خشک کنید. سپس قبل از بستن پوشک کودک، به اندازه کافی از کرم پای کودک هیدرودرم را بر روی قسمت هایی از پوست که در تماس مستقیم با پوشک قرار می گیرد بمالید و به آرامی ماساژ دهید. شما می توانید کرم سوختگی پای کودک هیدرودرم 75 میلی لیتر را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

 

سایر
کارایی ضد التهاب
ویژگی فاقد الکل
مناسب برای: کودکان و نوزادان
وزن 75gr
نظر خودتان را بنویسد