متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
اسپری ضد تعریق مردانه گارنیر مدل EKSTRA FERAHLIK حجم 150 میل

اسپری ضد تعریق مردانه گارنیر مدل EKSTRA FERAHLIK حجم 150 میل

Garnier Men's Antiperspirant Spray Model EKSTRA FERAHLIK Volume 150 ml

 • جلوگیری از تعریق و بوی نامطبوع آن
 • ماندگاری 96 ساعته
 • فاقد الکل
 • قابلیت جذب سریع پوست
 • وضعیت کالا: اتمام موجودی

  اسپری ضد تعریق مردانه گارنیر مدل EKSTRA FERAHLIK حجم 150 میل

  اسپری ضد تعریق مردانه گارنیر مدل EKSTRA FERAHLIK دارای حجمی معادل 150 میل می باشد. این اسپری تا 96 ساعت محافظتی بدون وقفه ایجاد می کند و مانع از تعریق و بوی نامطبوع آن می شود. این محصول مناسب برای استفاده آقایان است و با پوست و فیزیولوژی آقایان کاملا سازگار است. رایحه ملایم و طراوت بخشی دارد و تا مدت زیادی عطر خوب آن باقی می ماند. این اسپری فاقد الکل است که سبب می شود فرمولاسیون آن آلرژی زا و حساسیت زا نباشند.

  اسپری ضد تعریق مردانه گارنیر

  نحوه مصرف:

  نحوه استفاده از این محصول بسیار آسان است. کافیست قبل از استفاده اسپری را به خوبی تکان دهید، سپس در فاصله 15 سانتی متری از ناحیه تمیز و خشک زیر بغل نگه داشته و اسپری کنید. پس از استفاده از این محصول حس خوبی برایتان ایجاد می شود.

  اسپری ضد تعریق مردانه گارنیر مدل EKSTRA FERAHLIK حجم 150 میل قدرت جذب بالایی دارد و بعد از استفاده سریع خشک می شود. بنابراین بعد از پوشیدن لباس احساس خیسی نمی کنید. بعد از ورزش کردن نیز حس خشک بودن و تمیزی احساس می کنید و مانع از ایجاد بوی بد بدن می شود. این محصول با ساختار سبک و مواد تشکیل دهنده با کیفیت سبب تنفس خوب پوست می شود.

  محصولات ضد عرق و دئودورانت یک گزینه خوب برای استفاده پس از دوش گرفتن است. حس طراوت و تمیزی درست مانند بعد از حمام کردن را حفظ کرده و بدن را در طول روز خوشبو و تمیز نگه می دارد. این محصول با فرمول حاوی مواد معدنی، رطوبت زیربغل را جذب می کند و آن را در طول روز خشک نگه می دارد.

  شما می توانید اسپری ضد تعریق مردانه گارنیر مدل EKSTRA FERAHLIK حجم 150 میل را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  نوع اسپری ضد تعریق
  برند گارنیر
  مناسب برای: آقایان
  ماندگاری 96 ساعت