متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
اسپری ضد تعریق مردانه گارنیر مدل ARINDIRICI ETKI حجم 150 میل

اسپری ضد تعریق مردانه گارنیر مدل SAF & TEMIZ حجم 150 میل

Garnier Men's Antiperspirant Spray Model ARINDIRICI ETKI Volume 150 ml

 • ماندگاری 48 ساعته
 • حاوی روغن درخت چای
 • فاقد الکل
 • مورد تایید آزمایشات پوستی
 • وضعیت کالا: اتمام موجودی

  اسپری ضد تعریق مردانه گارنیر مدل SAF & TEMIZ حجم 150 میل

  اسپری ضد تعریق مردانه گارنیر مدل ARINDIRICI ETKI دارای حجمی معادل 150 میل می باشد. این اسپری محصولی منحصر بفرد برای محافظت آقایان از بوی بد تعریق است که تولید کشور ترکیه می باشد. این محصول حاوی روغن درخت چای بوده و به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا از ایجاد بوی بد و عرق جلوگیری می کند. مثل یک جاذب رطوبت عمل می کند و خشکی پوست و لباس را بعد از استحمام تا 48 ساعت حفظ خواهد کرد.

  بوی بدن در روابط اجتماعی انسان تاثیر زیادی دارد و رایحه ی خوش تاثیر مثبتی بر جذابیت افراد خواهد داشت. بنابراین استفاده از خوشبو کننده ها و دئودورانت ها تاثیر فراوانی در خوشبو شدن هر فرد خواهد داشت. این محصول با ترکیبات طبیعی و فاقد الکل و با رفتاری ملایم مانع حساسیت پوستی می شود و جلوی تعریق را به خوبی می گیرد و بعد از استحمام حس خوب و رایحه ی با طراوتی را تا 48 ساعت به مشام می رساند.

  اسپری ضد تعریق مردانه گارنیر

  اسپری ضد تعریق مردانه مدل ARINDIRICI ETKI

  فرمولاسیون ویژه و خاص جاذب رطوبت، اسپری ضد تعریق مردانه گارنیر مدل ARINDIRICI ETKI عرق را از ناحیه زیر بغل جذب می کند و مانع از ایجاد خیسی لباس و زیر بغل خواهد شد و تا 48 ساعت خشک باقی خواهند ماند. این محصول ویژه میزان قابل توجهی روغن درخت چای دارد و با داشتن آنتی اکسیدان بالایی می تواند با قارچ ها و باکتری های پوستی مبارزه کند. این محصول در آزمایشگاه های معتبر بین المللی تست شده و هیچ نوع حساسیت و مشکلات آلرژیک ایجاد نمی کند. با رایحه ی سبک و ملایم خود، تنفس پوستی را راحت تر کرده و زیبایی و سلامت آن را بالاتر می برد.

  شما می توانید اسپری ضد تعریق مردانه گارنیر مدل ARINDIRICI ETKI حجم 150 میل را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  نوع اسپری ضد تعریق
  برند گارنیر
  مناسب برای: آقایان
  ماندگاری 48 ساعت