متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
مایع ضد عفونی کننده دست و صورت رایحه نسیم اقیانوس دورو حجم 400 میلی لیتر

کولونیا ضد عفونی کننده دست و صورت دورو رایحه نسیم اقیانوس حجم 400 میلی لیتر

Duru okyanus Kolonya 400ml

 • ضدعفونی کننده
 • خنک کننده و طراوت بخش
 • جهت استفاده دست و صورت
 • عطر ماندگار
 • ضامن تمیزی و بهداشت
 • 80% الکل
 • وضعیت کالا: اتمام موجودی

  کولونیا ضد عفونی کننده دست و صورت دورو رایحه نسیم اقیانوس حجم 400 میلی لیتر

  اگر به دنبال خرید یک ضدعفونی کننده هستید که بتوانید آن را به راحتی در کیف خود حمل کنید و با استفاده از آن، در هر مکان عمومی‌ای که قرار دارید، دست‌ها و صورت خود را بدون نیاز به آب تمیز کنید، کولونیا ضد عفونی کننده دست و صورت دورو رایحه نسیم اقیانوس می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. تنها سوالی که باقی می‌ماند این است که: «کولونیا چیست و از چه موادی تشکیل شده است؟» کولونیا در واقع یک خوشبوکننده قابل حمل است که به دلیل داشتن ترکیبات ضد عفونی کننده، مورد پسند جوانان بسیاری قرار گرفته است. یک کولونیا اصل، مخلوطی از عصاره گیاهان، الکل ۸۰ درصدی و مواد معطر (خوشبو کننده) است. از قدیم تا به حال، مردم ترکیه بیشتر از مردم دیگر کشورها از کولونیا استفاده می‌کرده‌اند و هر زمان که مهمان داشتند، ابتدا برای پاکسازی دست‌های مهمان خود، به نشانه احترام، یک کولونیا به وی می‌دادند تا دست‌ها و صورت خود را با آن تمیز کند. در آرایشگاه‌ ها، قبل از اپیلاسیون، اصلاح صورت و یا میکاپ کردن صورت فرد مراجعه کننده، می‌توان از کولونیا استفاده کرد تا چربی اضافه پوست برداشته شود و پوست حالتی فرح‌ بخش و با نشاط پیدا کند.

  کولونیا ضد عفونی کننده دست و صورت دورو رایحه نسیم اقیانوس حجم 400 میلی لیتر

  مزایای کولونیا ضد عفونی کننده دست و صورت دورو رایحه نسیم اقیانوس

  کولونیا مورد نظر به دلیل داشتن رایحه اقیانوس (دریا) مناسب روزهای گرم تابستان بوده و می‌تواند نشاط و شادی را در این روزها‌ به فرد مصرف کننده باز گرداند. اغلب نت‌ها (رایحه‌های) اقیانوسی، در عطرهای معروف به منظور ایجاد کردن یه تفاوت محسور کننده به کار می‌روند و می‌توانند ترکیبات بویایی خارق‌العاده‌ای را به وجود بیاورند. چنین ترکیباتی معمولا روح فرد مصرف کننده را تازه می‌کند و آن را جلا می‌بخشد. اغلب عطرها و خوشبو کننده‌هایی که دارای چنین نت‌هایی هستند، منحصراً برای مصرف آقایان طراحی شده‌اند اما کولونیای مورد نظر می‌تواند توسط یک خانم با سلیقه امروزی نیز مصرف شود. شما میتوانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  ویژگی‌های کولونیا ضد عفونی کننده دست و صورت دورو رایحه نسیم اقیانوس

  • دارای الکل ۸۰ درصد (از بین برنده کامل میکروب‌ها و اکثر ویروس‌های خطرناک)
  • دارای نت (رایحه) اقیانوس (رایحه‌ای مناسب افراد با طبع سرد/ مناسب استفاده در روزهای گرم تابستانی)
  •  

  روش استفاده از کولونیا ضد عفونی کننده دست و صورت دورو رایحه نسیم اقیانوس

  • خانم‌ها می‌‌توانند قبل از اصلاح و‌ اپیلاسیون، برای ضد عفونی کردن پوست خود، از این محصول استفاده کنند. به منظور استفاده اصولی از کولونیا مورد بحث، مقدار مناسبی از آن را بر روی پوست نواحی مورد نظر خود اسپری کنید. نیاز به آبکشی ندارد.
  سایر
  نوع ضد عفونی کننده دست
  حجم 400 میلی لیتر
  نوع رایحه: اقیانوس
  کشور مبدا برند: ترکیه