مایع دستشویی کرمی درما کلین مدل Moringa حجم 300 میلی لیتر

مایع دستشویی کرمی درماکلین مدل Moringa حجم 300 میلی لیتر

derma clean hand cream moringa 300 ml

 • نوع محفظه نگهدارنده:فشاری
 • قابلیت ها:نرم کننده پوست، مرطوب کننده
 • رایحه:دارد
 • وضعیت کالا: موجود در انبار
  تولید کننده: درماکلین
  کد کالا: 0070000170
  ۲۹,۹۰۰ تومان ۲۰%
  ۲۴,۰۰۰ تومان

  مایع دستشویی کرمی درماکلین مدل Moringa حجم 300 میلی لیتر

  مایع دستشویی کرمی درماکلین مدل Moringa حجم 300 میلی لیتر رایحه‌ای خوش و مطبوع با محظه نگهدارنده فشاری است تا دستهای شما را پاکیزه و خوش عطر کند. این محصول دارای فرمولاسیون مناسب برای شستشو و پاکسازی دستها از آلودگی است. خرید این مدل از دستشویی درماکلین در بسته بندی  به حجم 300 میلی لیتر می‌تواند تا مدتها شما از نیاز به خرید مجدد مایع دستشویی بی نیاز کند. در فرمولاسیون این محصول روغن اینکا اینچی و مورینگا و عصاره آرینکا بکار رفته است. این محصولات فاقد مواد صابونی و ماده مضر پارابن است و دارای ترکیبات سازگار با پوست دست بوده و دارای نرم کننده و مرطوب کننده پوست می‌باشد تا پوست دست دچار خشکی نشود.

  مایع دستشویی کرمی درماکلین مدل Moringa حجم 300 میلی لیتر

  اهمیت شستن دست‌ها

  دست‌ها بخش پر کاربرد از اعضای بدن ما هستند و در طول روز به طور مداوم با سطوح مختلف در تماس قرار می‌گیرند. تماس با سطوح و اجسام متفاوت باعث می‌شود تا میکروب‌ها و عوامل بیماری‌زا بر روی پوست دست قرار بگیرند، بر اساس ساختاری که در سطح بیرونی میکروب‌ها وجود دارد این عوامل توانایی حفظ خود بر روی پوست دست را دارند که البته پوست ما یک سد دفاعی است که از نفوذ این عوامل به بدن جلوگبری می‌کند اما باید توجه داشت دست‌های آلوده‌ی ما هر آن ممکن است با چشم‌ها، دهان و بینی تماس پیدا کرده و راهی برای ورود عوامل میکروبی به بدن باشند. بهترین روش برای خلاص شدن از آلودگی‌های موجود روی دستها شستشوی صحیح آنها است. امروزه متخصصان پزشکی و بهداشتی، شستن دست‌ها را به عنوان یک اقدام مهم در جلوگیری از بروز و شیوع بیماری در نظر می‌گیرند. در شستشوی دستها نیاز هست به نکاتی توجه شود تا دستها به خوبی از آلودگی پاک شوند. معمولا برای از بین بردن صحیح میکروب‌ها، شستشوی دستها با شوینده‌ی مناسب برای حداقل 20 ثانیه را پیشنهاد می‌کنند. در موارد مختلفی در طول روز نیاز به شستشوی دستها است که برخی موارد شامل: قبل از غذا خوردن، قبل و بعد از تهیه غذا یا دست زدن به گوشت خام، ماهی، یا مرغ، قبل و بعد استفاده از سرویس بهداشتی می‌شود. از آنجایی که در طول روز ممکن است بارها دستها را شستشو دهیم بهتر است از محصولاتی استفاده کنیم که باعث خشکی و حساسیت در پوست دست نشود. بروز خشکی در پوست آن را حساستر و مستعد بروز بیماری خواهد کرد. هدف اصلی در شستن دست‌ها، پاکسازی دست از عوامل بیماری‌زا مانند باکتری‌ها، ویروس‌ها یا سایر میکروارگانیسم‌های ایجاد کننده بیماری با حفظ سلامت دستها است.

  مایع دستشویی

  در اهمیت شستن دستها که شکی وجود ندارد، اما شستن دستها با آب به تنهایی کمک چندانی به پاکسازی پوست از عوامل میکروبی نمی‌کند. به طور معمول یک لایه‌ چربی در سطح بیرونی برخی ویروس‌ها نظیر ویروس کرونا و سایر میکروب‌ها وجود داشته و آنها را احاطه می‌کند که به همین دلیل  شستشوی تنها با آب باعث زدوده شدن آنها از روی پوست دست نخواهد شد. معمولا برای کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها توصیه می‌شود که مردم برای شستن دست‌ها از شوینده‌های مناسب مانند مایع دستشویی استفاده کنند تا خطر ابتلای آنها به باکتری‌های مضر را کمتر کند. هنگامی که مایع دستشویی و آب مخلوط می‌ شوند، بخشی از مولکول‌ های مایع که میتوانند با آب ترکیب شوند، با آن واکنش می‌دهند و بخش دیگر این مولکول‌ها که قادر به واکنش با آب نیستند که به ذرات چربی متصل میشوند. بنابراین ذرات آلودگی میان مولکول‌های مایع به دام می افتند و با آنها محاصره میشوند. بنابراین ترکیب ایجاد شده از اتصال مولکول های مایع دستشویی و مولکول های آب، ذرات آلودگی و چربی را در خود حل میکنند و از دست‌ها جدا می‌کند. در واقع مایع‌های دستشویی نسل جدیدتری از صابون‌ها می‌باشند. وجود ترکیبات مهم مانند سورفکتانت‌ها در فرمولاسیون مایع دستشویی به آنها خاصیت پاک کنندگی بالا و کف کنندگی مناسبی می‌دهد. سورفکتانت‌ها ساختارهایی آمفیفیلیک هستند: یعنی دارای دو بخش مختلف با ویژگی و عملکرد متفاوت هستند. بخشی آب دوست (قطبی) و بخش دیگر آبگریز (غیرقطبی) می‌باشد. ای خاصیت دوگانه‌ی آن‌ها باعث تسهیل مخلوط شدن ترکیبات آبگریز (مانند روغن و چربی) با آب را می‌شود. مکانیسم اصلی مایع دستشویی و مواد شوینده حتی با فرمولاسیون‌های متفاوت به یک شکل می‌باشد اما اثرگذاری مایعات شوینده با توجه به مواد سازنده‌ی به کار رفته و در نتیجه فرمول مایع دستشویی متفاوت، قوی‌تر و یا ضعیف‌تر می‌شود. شما میتوانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  توضیحات
 • مایع دستشویی کرمی
 • سازگار با پوست دست
 • ضد پیری و جوان کننده پوست
 • حفظ رطوبت طبیعی پوست
 • دارای رایحه مطبوع و ماندگار
 • حاوی روغن اینکا اینچی و عصاره‌های مورینگا و آرنیکا
 • فاقد مواد صابونی و پارابن
 • نظر خودتان را بنویسد