متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
خمیر دندان کلگیت حجم 100 میلی لیتر

خمیر دندان کلگیت خانواده حجم 100 میلی لیتر

Colgate 100 ML

 • عصاره : دارد
 • سفید کننده : بله
 • ضد حساسیت : بله
 • ضد پوسیدگی : بله
 • در حال حاضر این کالا موجود نیست، می توانید از سایر دسته بندی ها دیدن فرمایید

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  خمیر دندان کلگیت حجم 100 میلی لیتر

  در گذشته برای تمیز کردن دندان‌ها از نمک، جوش شیرین، پوست انار و امثال آن استفاده می‌کردند؛ با این تصور که آلودگی‌ها را می‌زداید و غافل از اینکه باعث ساییدگی مینای دندان و خراشیدن لثه ‌شده‌است. در گذر زمان مسواک و خمیر دندان جایگزین آن‌ها شدند. خمیر دندان‌ها دارای موادی برای شستن آلودگی‌ها، جرم‌ها، خوشبو کردن و ... هستند، هم‌چنین برخی از خمیر دندان‌ها دارای ترکیبات فلوراید بوده که مقاومت دندان را در برابر پوسیدگی افزایش می‌دهند. خمیر دندان یکی از عوامل مهم در سلامت و زیبایی دندان‌های شما است. استفاده از خمیر دندان مناسب می‌تواند به سفید‌تر شدن دندان‌ها و در نتیجه زیبایی بیشتر شما کمک کند. امروزه اکثر خمیر دندان‌ها حاوی فلوراید هستند که در حالت کلی خمیردندان‌ها به چند گروه، معمولی، ضدپوسیدگی، ضد جرم، ضد پلاک و ضد حساسیت تقسیم می‌شوند، گاهی نیز یک خمیردندان ممکن است تمام این ترکیبات را یک جا داشته باشد. خمیر دندان کلگیت محصولی عالی برای تمامی سنین است که باکیفیت بالا تولید شده‌است.

  ویژگی‌ها

  خمیر دندان کلگیت ضمن طراحی جدید که دارد در عین حال کیفیت خوبی هم دارا است. این خمیر دندان باعث استحکام دندان‌ها و در عین حال متوقف یا کند شدن فرایند پوسیدگی می‌شود. این خمیردندان دارای خاصیت ضد جرم جهت پیشگیری از جرم دندان است و سبب می‌شود فرایند ایجاد رسوب و چسبیدن آن‌ها بر روی دندان‌ها آهسته‌تر شود. خمیر دندان کلگیت به لطف استفاده از موادی مانند تری کلوزان‌ها سبب به تاخیر انداختن ایجاد پلاک‌های میکروبی دردهان می‌شود. خمیر دندان کلگیت با قابلیت ضد حساسیت و ضد پوسیدگی برای افرادی مناسب است که دندان‌هایی حساس دارند و با خوردن بعضی غذاهای خاص (مانند غذاهای ترش، گرم یا سرد) دچار دندان درد می‌شوند، این نوع از خمیر دندان سبب کاهش این حساسیت خواهد شد. خمیر دندان کلگیت دارای فلوراید سدیم برای پیشگیری کامل و محافظت از پوسیدگی دندان‌ها است.
  این خمیر دندان باعث طراوت، خوش‌بویی و خنکی محیط دهان می‌شود. یکی از مزایای خمیر دندان کلگیت خاصیت سفید کنندگی آن است که به بهبود رنگ دندان‌ها کمک می‌کند. از دیگر ویژگی‌های مهم این خمیر دندان می‌توان به محافظت آن از مینای دندان اشاره کرد. خمیر دندان کلگیت موجب می‌شود تا باکتری‌هایی که روی دندان طی فرآیند پوسیدگی ایجاد شده‌ا‌ند، از بین بروند. این محصول باعث استحکام دندان‌ها شده و بهداشت کاملی را برای محیط دهان و دندان شما فراهم می‌سازد.

  حجم خمیر دندان کلگیت

  خمیر دندان کلگیت در حجم ۱۰۰ میلی لیتر باکیفیت بسیار عالی تولید شده‌است. خمیر دندان کلگیت دارای تاییدیه از اداره کل سازمان غذا و دارو ایران است تا مصرف‌کنندگان با اطمینان کامل از این محصول استفاده کنند. ترکیبات خوب خمیر دندان کلگیت باعث سفید شدن دندان‌ها می‌شود و از پوسیدگی آن‌ها جلوگیری می‌کند که بدین ترتیب با استفاده روزانه از این محصول، آسیب کم‌تری به دندان‌ها وارد می‌شود و کمک می‌کند تا دندان‌ها و لثه شما کاملا تمیز شوند. این محصول موجب محافظت شبانه روزی از دندان‌های شما می‌شود. هم‌چنین حس تازگی را به شما انتقال می‌دهد. شما میتوانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  حجم 100 میلی لیتر
  عصاره دارد