متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
شیر پاک کن سینره مخصوص پوست‌های معمولی و خشک

شیر پاک کن سینره مخصوص پوست‌های معمولی و خشک

Cinere cleanser for normal and dry skin

 • مناسب: پوست خشک، پوست معمولی
 • مناسب برای: صورت

 • انقضای این محصول اردیبهشت 1402 می باشد

وضعیت کالا: اتمام موجودی

شیر پاک کن سینره مخصوص پوست‌های معمولی و خشک

لوسیون پاک کننده صورت سینره مخصوص پوست های معمولی و خشک است، این محصول بدون اینکه باعث خشکی پوست گردد، مواد زاید روی پوست را برداشته و به دلیل وجود عصاره های گیاهی باعث ایجاد رطوبت، نرمی، شفافیت پوست و ساختار سالم و طبیعی پوست می گردد. لوسیون پاک کننده صورت سینره مناسب برای پوست صورت و گردن می باشد. این پاک کننده آرایش صورت بدون اینکه باعث خشکی پوست گردد، مواد زاید روی پوست را برداشته و باعث تمیزی پوست می شود. شستشوی صورت با صابون، چربی پوست را از بین می برد و باعث خشکی و کشیدگی بر روی پوست می شود. این محصول حاوی مواد روغنی است که این مواد باعث ایجاد یک لایه نازک چربی جهت حفاظت از پوست می گردد. لوسیون پاک کننده صورت سینره با دارا بودن عصاره گل همیشه بهار التهاب پوست را برطرف می کند چربی اضافی پوست را پاک کرده و هیچگونه چسبندگی بر روی پوست ایجاد نمی کند. این لوسیون جزو دسته پاک کننده هایی است که نیازی به شستشو ندارد. شیر پاک کن را با حرکات دورانی به سمت بالا بر روی صورت ماساژ دهید. سپس به وسیله یک پنبه باقیمانده محصول را می توان از روی صورت تمیز کرد. این پاک کننده صورت در حجم 150 میلی لیتر مخصوص پوست های معمولی و خشک می باشد.

شیر پاک کن سینره مخصوص پوست‌های معمولی و خشک

ویژگی های شیر پاک کن سینره مخصوص پوست‌های معمولی و خشک

 • شیر پاک کن گیاهی جهت پاکسازی پوست از مواد آرایشی و آلودگی ها
 • حاوی روغن گل همیشه بهار جهت ایجاد ساختار سالم و طبیعی پوست
 • ایجاد رطوبت، نرمی و شفافیت در پوست
 • فاقد الکل
 1. کالاندولا از گذشته تاکنون و در طب سنتی جهت از بین بردن التهابات پوستی و ترمیم زخم ها مورد استفاده بوده است. عصاره این گیاه اثر نرم کنندگی و محافظتی بر پوست های حساس و کم مقاومت را دارد.
 2. عصاره بابونه موجود در این لوسیون التهاب و قرمزی را کاهش داده و سبب تسریع ترمیم پوست می گردد.
 3. عصاره اسطوخودوس باعث نرمی و لطافت پوست می شود، همچنین تسکین دهنده پوست بوده و گردش خون در پوست را بهبود می بخشد.
 4. روغن بادام نرم کننده ای مناسب برای پوست های خشک است. به خوبی جذب پوست می شود و علاوه بر کاهش التهاب، باعث نرم شدن پوست می شود.

ترکیب شیر پاک کن سینره مخصوص پوست‌های معمولی و خشک

آب، روغن گل همیشه بهار، روغن بادام، عصاره گیاهان بابونه، عصاره اسطوخودوس، امولسی فایرها، مواد نگهدارنده

نحوه مصرف شیر پاک کن سینره مخصوص پوست‌های معمولی و خشک

لوسیون پاک کننده صورت سینره را بر روی پوست صورت و گردن به وسیله دست یا پنبه قرار داده و سپس با چرخاندن انگشتان به سمت بالا (با حرکت هلالی و در جهت خطوط پوست) فرآورده را به روی پوست پخش کنید و به آرامی ماساژ دهید. بعد از 2 دقیقه و در پایان کار باقیمانده را به کمک پنبه از روی پوست بردارید. استفاده از شوینده ها و پاک کننده های مناسب با نوع پوست و محصولات مرطوب کننده و مغذی جهت داشتن پوست شاداب و با طراوت توصیه می شود. شما می توانید شیر پاک کن سینره مخصوص پوست‌های معمولی و خشک را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

سایر
نوع شیر پاک کن
برند سینره
مناسب برای: پوست خشک , پوست معمولی
کارایی پاک‌ کننده آرایش
عصاره روغن بادام, عصاره بابونه