متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
کرم ضد چروک سینره

کرم ضد چروک بالای 40 سال سینره

Cinere anti-wrinkle cream

 • رفع چروک های سطحی و کاهش عمق چین و چروک ها
 • جلوگیری از ایجاد چین و چروک

 • انقضای این محصول مهر 1402 می باشد

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  کرم ضد چروک سینره

  کرم ضد چروک سینره یکی از شناخته شده ترین کرم های کاهش چروک صورت است که با مواد طبیعی و قیمت مناسب، جایگاه ویژه ای در بین کرم های ضد چروک دارد. این کرم با تاثیر نسبتا خوب بر پوست ، چین و چروک های سطحی و عمقی را از بین می برد و همچنین با خاصیت مرطوب کنندگی، پوست صورت را نرم و لطیف می کند. با گذشت زمان و افزایش سن تغییرات متعددی در ساختار پوست رخ می دهد که به تدریج باعث ایجاد چروک های سطحی و عمیق در پوست می شود. از جمله این تغییرات می توان به کاهش فعالیت غدد چربی، کاهش رطوبت و همچنین نازک شدن لایه درم پوست اشاره کرد. کرم ضد چروک سینره این مشکلات را به خوبی برطرف می کند. اما مهمترین اتفاق که طی این دوران رخ می دهد، اختلال در ساخت پروتئین های پوست (کلاژن و الاستین) و کند شدن فرآیند نوسازی می باشد. کاهش پروتئین های پوست که وظیفه حفظ استحکام و انعطاف پذیری پوست را بر عهده دارند، باعث ایجاد چین و چروک در پوست می شود. زمان خاصی برای آغاز این فرآیند وجود ندارد ولی تاثیر عوامل مخرب محیطی که تماس مداوم با نور خورشید و رادیکال های آزاد از مهمترین آن ها می باشد، در تسریع این پدیده به اثبات رسیده است. این عوامل باعث فعال شدن آنزیم هایی می گردند که سبب تجزیه کلاژن و الاستین و سایر پروتئین های پوست می شوند. بنابراین با محافظت از پوست در برابر آثار مخرب و حفظ رطوبت مورد نیاز می توان تا حدود زیادی پیری را به تعویق انداخت. کرم ضد چروک سینره از نظر اغلب افراد مناسب آن ها بوده است .

  کرم ضد چروک سینره

  ویژگی های کرم ضد چروک سینره

  • قیمت مناسب
  • جذب سریع بدون ایجاد چربی
  • شاداب تر و جوان شدن پوست
  • از بین رفتن چروک ها با مصرف مداوم
  • کم عنق شدن چروک های عمیق
  • با کیفیت تر بودن نسبت به سایر برند های ایرانی
  • باعث افزایش نرمی پوست می شود
  • باعث افزایش رطوبت رسانی پوست می شود
  • استفاده از این کرم باعث افزایش درخشندگی پوست در برخی از مصرف کنندگان شده

  کرم های ضد چروک نیز از آن دسته کرم هایی هستند که ممکن است بدون اطلاع از نوع پوست خود و یا تجویز پزشک، اقدام به خرید آن کنیم و شاهد اثرات بسیار بدی بر روی پوست خود شویم. بنابراین با پوست خود مهربان باشید و از محصول مناسب آن استفاده کنید. کرم ضد چروک سینره با وجود طبیعی بودن و خاصیت های بسیار خوب آن،از نظر بعضی افراد نا مناسب بوده پس اگر نوع پوست شما حساس است و سابقه ی تغییرات بد پوستی در اثر استفاده از کرم ها را دارید؛حتما قبل از استفاده با پزشک خود مشورت و از خرید این محصول اطمینان حاصل کنید. اما این موضوع نیز حائز اهمیت است که هیچ کرمی مخصوصا کرم های ضد چروک تاثیر سریعی بر پوست ندارند و بنا بر جنس پوست این مدت زمان کم و یا زیاد می شود؛پس هنگام استفاده صبر و حوصله ی فراوان به خرج دهید تا از نتیجه ی کرم ضد چروک سینره خشنود باشید.

  ترکیبات کرم ضد چروک سینره

  آب، ‎‎‎‎‎‎عصاره گیاه مورد، ‎‎‎‎‎‎گلایکوز آمینو گلایکان، ‎‎‎‎‎‎کوآنزیمQ10 ‎‎‎‎‎‎، روغن آووکادو، ‎‎‎‎‎‎روغن گل همیشه بهار، ‎‎‎‎‎‎روغن گل گاو زبان، ‎‎‎‎‎‎روغن گل مغربی، ‎‎‎‎‎‎شی‎باتر، ‎‎‎‎‎‎روغن دانه کتان، ‎‎‎‎‎‎دکسپانتنول (پرو ویتامین B5)، گلیسرین، EDTA‎‎‎‎‎‎، امولسی فایر، ‎‎‎‎‎‎نگهدارنده، ‎‎‎‎‎‎عطر

  شما می توانید کرم ضد چروک سینره  را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید

  سایر
  نوع کرم
  برند سینره
  مناسب برای: انواع پوست
  کارایی ضد چروک
  عصاره روغن بذر کتان, عصاره گیاه مورد