متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
قرص جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون بسته 15 عددی

قرص جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون بسته 15 عددی

Calgon washing machine scaling tablets pack of 15 pieces

 •  از بین برنده رسوبات آهکی
 •  مانع از بوی نامطبوع
 •  صرفه جویی در مصرف برق تا 10 درصد
 •  افزایش عمر مفید لباسشویی
 • در حال حاضر این کالا موجود نیست، می توانید از سایر دسته بندی ها دیدن فرمایید

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  قرص جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون بسته 15 عددی

  قرص جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون (Calgon) کثیفی، جرم و رسوبات دستگاه را کاملا از بین برده و کیفیت شستشوی لباس ها را افزایش می دهد. با استفاده از این محصول شست و شو و نظافت سلامتی دستگاه را تضمین کنید، لباس هایی تمیز و خوشبو داشته و 40 درصد در مصرف مواد شوینده صرفه جویی کنید.

  قرص جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون 

  یکی از وسایل برقی پر استفاده در هر خانه و آشپزخانه ماشین لباسشویی است که به مرور زمان در قسمت داخلی و لوله های آن، رسوبات آهکی  و جرم جمع می شود. آب لوله کشی خانه ها مقدار خیلی زیادی مواد معدنی مانند منیزیم و کلسیم دارد که این مواد در لباسشویی ته نشین می شود و به مرور زمان موجب ایجاد جرم می شوند. ابتدا جرم در لوله گرم کننده دستگاه جمع می شود که موجب زیاد شدن مصرف برق دستگاه می شود؛ اما ایجاد جرم در قسمت های دیگر ماشین لباسشویی موجب کم شدن عمر مفید و کارایی آن می شود و هزینه تعمیرات آن را زیاد می کند. بهترین راه حل برای مبارزه با جرم استفاده از انواع گوناگون محصولات از بین برنده جرم به صورت منظم و در فواصل زمانی معلوم می باشد. قرص ماشین لباسشویی کالگون در بسته 15 عددی به بازار عرضه شده است که ماشین لباسشویی را کاملا تمیز نگه می دارد و از بروز جرم و رسوبات آهکی جلوگیری می کند.

  قرص جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون

  تضمین سلامت ماشین لباسشویی با قرص جرم گیر Calgon

  فرمول قدرتمند این محصول با از بین بردن جرم و کثیفی، از بوی نامطبوع دستگاه جلوگیری می کند و زمان باز کردن درب ماشین لباسشویی بوی بد آن فرد را آزرده خاطر نمی کند. قرص جرم گیر ماشین لباسشویی را برای هر نوع لباس با هر رنگی می توانید مورد استفاده قرار دهید و با محافظت از بافت لباس ها، از زبر و خراب شدن لباس ها جلوگیری می کند.

  نحوه استفاده

  ابتدا بسته بندی قرص را باز کنید، در محفظه مایع لباسشویی ابتدا مایع بریزید و سپس قرص کالگون را بذارید. در هر شستشو از این قرص استفاده کنید. شما می توانید قرص جرم گیر ماشین لباسشویی کالگون بسته 15 عددی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  وزن 225 g
  نوع قرص جرم گیر ماشین لباسشویی
  رایحه کلاسیک
  برند کالگون