متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
قرص خوشبو کننده توالت فرنگی برف

قرص خوشبو کننده توالت فرنگی برف بسته 2 عددی

Bref WC Hygiene Reservoir Cleaning Cube Blocks

 • تمیز کننده
 • خوشبو کننده
 • ضدعفونی کننده
 • جلوگیری از ایجاد رسوب و آهک
 • وضعیت کالا: اتمام موجودی

  قرص مکعبی خوشبو کننده توالت برف

  سرویس بهداشتی، توالت و دستشوی از جمله مکانهایی است که همه افراد از آنها استفاده می‌کنند و همه به بهداشت و تمیزی آن توجه می کنند. تمیز کردن توالت فرنگی بخش مهمی از نظافت هر خانه است که بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. استفاده از توالت فرنگی در خانه‌های ایرانی فراگیر شده و نیاز است روش خوشبو کردن و ضدعفونی کردن  آن را بدانیم. در ادامه یکی از انواع خوشبو کننده و ضد عفونی کننده برند معتبر جهانی برف Bref را معرفی می کنیم.

  قرص توالت  برف خوشبو کننده به شکل مکعبی و به منظور استفاده در توالت فرنگی ساخته شده است. این قرص، دستشویی شما را پاکیزه و خوشبو می کند. شرکت Bref یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین شرکت های تولید مواد شوینده است که خوشبوکننده توالت برف یکی از محصولات شناخته شده این برند است که سال هاست با تولید این قرص کار را برای همه ساده کرده است و در کنار رایحه خوش، نیاز به نظافت و تمیز کردن توالت فرنگی را به حداقل رسانده است. خوب است بدانید، قرص خوشبوکننده برف ساخت شرکت آلمان است که پس از قرار دادن آن در کنار کاسه توالت در هر بار استفاده از سیفون، آب روی قرص می ریزد و ایجاد رایحه ای خوشایند می کنند و خاصیت آن موجب می شود که دیگر نیاز نباشد برای شستشوی توالت خود از ضدعفونی کننده ها استفاده کنید. موردی که مسلما هر یک از ما شاهد آن هستیم، جرم های سیاه رنگ دور جداره داخلی کاسه است، با این محصول شست و شو و نظافت دیگر نیاز نیست نگران این جرم و سیاهی ها باشید چونکه این قرص از تشکیل آن ها در داخل توالت فرنگی جلوگیری می کند. امکان دارد شما عادت به استفاده از قرص ها در فلاش تانک داشته باشید، در این صورت می توانید قرص فلاش تانک برف را تهیه فرمایید، لازم به ذکر است که بدانید فلاش تانک ها برای توالت ایرانی و فرنگی قابل استفاده می باشد.

   قرص خوشبو کننده توالت فرنگی برف

  طرز استفاده از قرص توالت برف:

  تنها نیاز است که یک قرص را در فلاش تانک یعنی همان محل ذخیره آب برای سیفون، انداخته و از آن به بعد با هر بار سیفون کشیدن از آن استفاده نمایید که تعداد فراوانی از قرص ها با تغییر رنگ آب به آبی کار خوش بو کردن و ضدعفونی کردن توالت را انجام می دهند. همچنین شما  می توانید با قرار دادن این محصول با کیفیت در لیست خرید خود، فضای سرویس بهداشتی خوشبو و عاری از میکروب داشته باشید و زحمت تمیز کردن سرویس بهداشتی خود را کم نمایید.

  برند برف Bref

  کمپانی برف از زیر مجموعه شرکت‌های هنکل است و تولیدکننده قرص‌های ضدعفونی‌کننده، خوشبوکننده و فلاش تانک و توالت فرنگی می باشد.

  شما می توانید قرص توالت خوشبو کننده برف را از فروشگاه اینترنتی بالاکا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

  سایر
  برند برف
  نوع بوگیر و خوشبو کننده
  ابعاد 20x14x3 سانتی متر
  رایحه با رایحه خنک و ملایم
  توضیحات هر قرص ، قابل استفاده برای بالای 100 پمپ استفاده