خوشبو کننده و ضدعفونی کننده توالت فرنگی برف تعداد 16 عددی

خوشبو کننده و ضدعفونی کننده توالت فرنگی برف تعداد 16 عددی

16 toilet cleaner bref power active

 • تمیز کننده و ضدعفونی کننده
 • استفاده راحت و آسان
 • خوشبو کننده
 • جرم گیر
 • خوشبو کننده و ضدعفونی کننده توالت فرنگی
 • فرموله شده با 40 درصد عطر بیشتر
 • وضعیت کالا: اتمام موجودی

  دئودورانت و ضد عفونی کننده توالت فرنگی برف 16 عددی

  سرویس بهداشتی، توالت و حمام، از جمله مکان هایی هستند که همه از آن استفاده می کنند و همه به نظافت آن ها اهمیت می دهند. تمیز کردن توالت یکی از بخش های مهم خانه داری است که توجه زیادی را به خود جلب می کند. استفاده از توالت فرنگی در خانه های ایرانی رواج یافته است و باید بدانیم چگونه آن را ضدعفونی کنیم و جلوی بوی بد آن را بگیریم. در ادامه به معرفی برف، برند معتبر جهانی دئودورانت و ضد عفونی کننده برف می پردازیم.

  دئودورانت توالت برف

  پاک کننده توالت برف به لطف توپ های قدرتمند، کثیفی و آلودگی را از محیط دستشویی پاک می کند و در نتیجه از رشد باکتری ها، بوی بد و ظاهر نامطبوع در محیط توالت جلوگیری می کند. این محصول همچنین بسیار مقرون به صرفه است و می تواند تا 250 بار شستشو شود. با فرمولاسیون فعال خود، گلوله برف هنگام ترکیب با آب آزاد می شود و محیط توالت را روشن و سفید می کند. به دلیل وجود مواد پاک کننده در این محصول از ایجاد لکه های کثیف دائمی در داخل کاسه توالت فرنگی جلوگیری شده و به همین دلیل نیاز به شستشوی مداوم توالت فرنگی خواهد داشت.

  نحوه استفاده

  دسته به محصول متصل می شود تا در لبه توالت قرار گیرد. با استفاده از آن گلوله ها را به توالت وصل کنید تا 4 توپ رنگی آن در فضای خالی توالت جا شود. هر بار که از سیفون توالت استفاده می کنید، آب روی توپ برف ریخته می شود و با بوی تمیز اقیانوس، محیط را ضد عفونی می کند. این محصول را می توانید از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  وزن 100g
  ابعاد 22x14x4 سانتی متر
  کشور مبدا برند: ترکیه
  نوع خوشبو کننده توالت فرنگی
  حجم 100 میلی‌لیتر
  شماره مجوز 900010075340
  نظر خودتان را بنویسد