هولدر شماره تلفن مخصوص پارک خودرو بیسوس مدل Moonlight Box Series Temporary Parking Number Plate ACNUM-B0S

هولدر شماره تلفن مخصوص پارک خودرو بیسوس مدل Moonlight Box ACNUM-B0S

baseus car mount holder moonlight box series acnum b0s

 • هولدر شماره نویس تلفن همراه
 • مخصوص پارک خودرو
 • دارای 6 ردیف برچسب اعداد مجزا
 • قابلیت مخفی کردن شماره تماس، قابلیت شبرنگ
 • نصب آسان و راحت
 • امکان نصب بر روی سطوح صاف
 • وضعیت کالا: اتمام موجودی

  هولدر شماره تلفن مخصوص پارک خودرو بیسوس

  کارت شماره پارک موقت Baseus یک کارت خودرو با شماره های قابل تغییر است. با کارت شماره پارک بیسوس دیگر شرایطی وجود نخواهد داشت که به طور تصادفی مسیر خودروی دیگری را مسدود کنید، اکنون مردم با شماره نمایش داده شده در این استند با شما تماس خواهند گرفت. چنین راه حلی به ویژه برای افرادی که ماشین های خود را در محیط حیاط پارک می کنند بسیار مهم است. کارت پارک دارای 13 رقم است که باید شماره تلفن خود را روی آن مشخص کنید.

  نحوه استفاده از کارت پایه شماره دار

  وقتی شماره تلفن خود را وارد می کنید، شماره را می توان با حرکتی جزئی پنهان کرد. این پایه دارای ابعاد کوچکی است که روی داشبورد قرار می گیرد. زیر پایه لیبل قرار دارد که با برداشتن محافظ روی برچسب می توانید آن را محکم روی داشبورد بچسبانید. در کنار این محصول یک برچسب شماره دار وجود دارد که با انتخاب اعداد با توجه به شماره گوشی موبایل مورد نظر روی پایه، کار شما را تکمیل می کند.

   

  امکان مخفی کردن اعداد

  اگر نمی خواهید شماره موبایل شما روی پایه نمایش داده شود، می توانید با فشار دادن بالای پایه درب آن را ببندید و شماره را مخفی کنید. در کنار این هولدر شماره تلفن بیسوس، شش گروه شماره وجود دارد که می توانید برای شماره های مختلف موبایل از آنها استفاده کنید.

  سازگار با شماره موبایل کشورهای مختلف

  یکی از مهم ترین ویژگی های این پایگاه شماره موبایل، سازگاری آن با شماره موبایل کشورهای مختلف مانند ژاپن، آمریکا، کره و ... به لحاظ داشتن 13 رقم انتخابی می باشد. هولدر شماره تلفن سری مون لایت باکس Baseus دارای اعداد روشنی است که در فضای تاریک پارک یا در شب به خوبی قابل مشاهده است و این ویژگی باعث کاربردی تر شدن آن می شود.

  ساختار با کیفیت بالا

  هولدر شماره تلفن Baseus دارای بدنه ای فلزی است که توسط دستگاه های CNC با دقت برش داده شده و سطح این محصول در برابر نور خورشید، گرما و سرما بسیار مقاوم بوده و از ماندگاری بالایی برخوردار است. این محصول در دمای -60 درجه تا 80 درجه سانتیگراد قابل استفاده است. شما میتوانید این محصول را با اهترین قیمت از فروشگاه اینترنتی بالاکا خریداری کنید.

  سایر
  جنس بدنه فلز
  حداکثر دما 60- الی 80 درجه
  نظر خودتان را بنویسد