ارسال رایگان

ای­ دیتا

ای­ دیتا شرکتی تایوانی که در این سال ها شهرت جهانی بدست آورده است. ای دیتا به طور تخصصی در زمینه ساخت و تولید حافظه‌های ذخیره‌سازی فعالیت دارد. اکثر ما ایرانیان این شرکت را بخاطر پاور بانک های خوبش می شناسیم اما دنیا بابت تولید DRAM ها، این شرکت را جزء بهترین ها می دانند به طوری که ای دیتا توانست در سال 2017 دومین شرکت بزرگ در زمینه تولید ماژول های DRAM در دنیا باشد. ای دیتا با تلاش و تولید محصولات با کیفیت و همچنین با کسب اعتماد بازار چین اینبار فروش محصولات خود را خارج از چین و در بازارهای آسیایی اروپایی و آمریکایی گسترش داده است. در حال حاضر محصولات اصلی خط تولید این کمپانی شامل کارت‌های حافظه، انواع فلش مموری، رم ریدر، ماژول‌های DRAM و هاردهای اکسترنال است. محصولات این برند و مخصوصا پاوربانک های ای دیتا، توانسته گواهینامه های جهانی را در خصوص استاندارد دریافت کند. گواهینامه ایزو 14001 یکی از این مجوزهایی است که نشان از کیفیت بالای محصولات این کمپانی دارد.

ای­دیتا در سال 2001 توسط سیمون چن تاسیس شد و کار خود را با 20 کارمند آغاز کرد. و در همان ابتدای کار به این باور بودند که انسان می تواند آینده را بسازد و با گسترش روزافزون به کیفیت و نوع محصول خود بی افزاید. حالا این شرکت بزرگ، تولید انواع کارت‌های حافظه، انواع فلش مموری، هاردهای اکسترنال و ماژول‌های DRAM را در کارنامه کاری خود دارد و انواع محصولات دیجیتال مختلف را برای استفاده در صنایع مختلف از جمله هوا فضا تولید می‌کند. در این راستا خوب است اشاره کنیم که در سال 2007 این شرکت توانست سومین تولید کننده بزرگ جهان در زمینه تولید DRAM شناخته شود و در زمینه تولید فلش مموری هم رتبه چهارم جهان را از آن خود کند. البته این همه ماجرا نیست و ای‌دیتا بارها و بارها توانسته است در رویدادهای مختلف عنوان بهترین را در طراحی و کیفیت از آن خود کند که در این میان می‌توان به جوایزی همچون جایزه ملی Silver Award of Excellence در تایوان، جایزه بهترین طراحی در ژاپن، جایزه نوآوری CES در آمریکا، جایزه iF Design و جایزه بین المللی رد دات (Red Dot) در زمینه بهترین طراحی محصولات اطلاعاتی و ارتباطی در آلمان اشاره کرد.

ای­ دیتا با اعتقاد به این باور که در صنایعی سرمایه گذاری می کند که برای پیشرفت اجتماعی و توسعه پایدار اساسی هستند می کوشد تا علاوه بر پیشرفت در زمینه تولید محصولات مسیولیت هایی اجتماعی را هم رعایت کنند. ای دیتا این مسئولیت اجتماعی را اینطور بیان می کند "ما متعهد هستیم که یک تجارت پایدار ایجاد کنیم که مرزهای فناوری را در کنار مراقبت از جامعه و حفاظت از محیط زیست پیش ببرد". همچنین یکی از فعالیت های خوب این شرکت در زمینه استعدادیابی و توسعه کارگروهی است. ای دیتا معتقد است استعداد و کار گروهی کلید موفقیت می باشد. ای شرکت یک محیط آموزشی و یک برنامه توسعه قوی را برای داوطلبانی که علاقه مند به حوزه کاری شرکت هستند ارائه داده است. فروشگاه بالاکا با علم به این اطلاعات درباره برند بزرگ ای­دیتا، تلاش کرده تا مجموعه از محصولات این برند بزرگ را برای شما مشتری عزیز فراهم کند.