قرص توپی بوگیر و خوشبو کننده توالت فرنگی برف

قرص توپی بوگیر و خوشبو کننده توالت فرنگی برف با رایحه لیمو 4 تایی

Toilet deodorant tablets bref

 • قابلیت: خوشبو کننده و ضدعفونی کننده
 • تعداد: 4 عددی
 • مناسب برای: توالت فرنگی
 • در حال حاضر این کالا موجود نیست، می توانید از سایر دسته بندی ها دیدن فرمایید

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  قرص توپی خوشبو کننده توالت فرنگی برف

  سرویس بهداشتی، توالت و دستشوی از جمله مکانهایی است که همه افراد از آنها استفاده می‌کنند و همه به بهداشت و تمیزی آن توجه می کنند. تمیز کردن توالت فرنگی بخش مهمی از نظافت هر خانه است که بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. استفاده از توالت فرنگی در خانه‌های ایرانی فراگیر شده و نیاز است روش خوشبو کردن و ضدعفونی کردن  آن را بدانیم. در ادامه یکی از انواع خوشبو کننده و ضد عفونی کننده برند معتبر جهانی برف Bref را معرفی می کنیم.

  قرص توالت فرنگی برف خوشبو کننده به شکل توپی و به منظور استفاده در توالت فرنگی ساخته شده است. این قرص، دستشویی شما را پاکیزه و خوشبو می کند. شرکت Bref یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین شرکت های تولید مواد شوینده است که خوشبوکننده توپی توالت فرنگی برف یکی از محصولات شناخته شده این برند است که سال هاست با تولید این قرص کار را برای همه ساده کرده است و در کنار رایحه خوش، نیاز به نظافت و تمیز کردن توالت فرنگی را به حداقل رسانده است. خوب است بدانید، قرص خوشبوکننده توپی برف ساخت شرکت آلمان است که پس از قرار دادن آن در کنار کاسه توالت در هر بار استفاده از سیفون، آب روی قرص توپی می ریزد و ایجاد رایحه ای خوشایند می کنند و خاصیت آن موجب می شود که دیگر نیاز نباشد برای شستشوی توالت خود از ضدعفونی کننده ها استفاده کنید. موردی که مسلما هر یک از ما شاهد آن هستیم، جرم های سیاه رنگ دور جداره داخلی کاسه است، با این محصول شست و شو و نظافت دیگر نیاز نیست نگران این جرم و سیاهی ها باشید چونکه این قرص از تشکیل آن ها در داخل توالت فرنگی جلوگیری می کند.

  این قرص توالت فرنگی در بسته 4 و 8 عددی موجود است. امکان دارد شما عادت به استفاده از قرص ها در فلاش تانک داشته باشید، در این صورت می توانید قرص فلاش تانک برف را تهیه فرمایید، لازم به ذکر است که بدانید فلاش تانک ها برای توالت ایرانی و فرنگی قابل استفاده می باشد.

  قرص توپی بوگیر و خوشبو کننده توالت فرنگی برف

  طرز استفاده از قرص توالت فرنگی:

  دسته متصل به محصول برای قرار گرفتن در لبه توالت فرنگی تعبیه شده است با استفاده از آن قرص را به نحوی به توالت فرنگی متصل کنید که 4 توپ رنگی آن درون فضای تهی مانند دستشویی قرار بگیرد. با هر بار استفاده از سیفون دستشویی، آب بر روی قرص توپی برف ریخته ومحیط را ضد عفونی و با عطر لیمو خوشبو خواهد کرد.

  برند برف Bref

  کمپانی برف از زیر مجموعه شرکت‌های هنکل است و تولیدکننده قرص‌های خوشبوکننده و ضدعفونی‌کننده فلاش تانک و توالت فرنگی است.

  شما می توانید قرص توالت فرنگی خوشبو کننده توپی برف را از فروشگاه اینترنتی بالاکا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

  سایر
  برند برف
  نوع بوگیر و خوشبو کننده
  رایحه لیمو
  وزن 50 g
  نظر خودتان را بنویسد