کرم ترمیم کننده پوست سوکرانیکا لافارر 30 میلی لیتر

کرم ترمیم کننده پوست سوکرانیکا لافارر 30 میلی لیتر

Sucranica Lafarge Skin Repair Cream 30 ml

 • مناسب: انواع پوست
 • دارای خاصیت: ضد التهاب، ضد باکتری، ترمیم کننده

 • انقضای این محصول خرداد 1404 می باشد

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  کرم ترمیم کننده پوست سوکرانیکا لافارر 30 میلی لیتر

  کرم ترمیم کننده پوست سوکرانیکا لافارر التهاب و قرمزی پوست را التیام بخشیده و سبب ترمیم سلول‌های آسیب دیده پوست می‌شود و از پوست مراقبت می کند. کرم ترمیم کننده پوست سوکرانیکا لافارر با خواص ضد میکروبی خود از بروز عفونت در محل آسیب دیدگی پوست جلوگیری می‌کند. آسیب پوستی ممکن است بر اثر زخم، سوختگی و … به وجود آید. این کرم که یکی از با کیفیت‌ترین کرم های ترمیم کننده پوست است، سبب بازسازی این نوع صدمات پوستی می‌شود. کرم لافارر قرمزی، خارش و سوزش در محل زخم و سوختگی را تسکین می‌دهد. این محصول خاصیت ضد باکتریایی داشته و ظاهر نواحی زخم و اسکار را بهبود می‌بخشد. از این کرم می‌توان پس از عمل‌های درماتولوژیک مانند لیزر درمانی، جراحی و التهابات پای کودک و پیلینگ استفاده نمود.سرعت التیام زخم به سن، شدت جراحت، وراثت و محل زخم بستگی دارد. در روند ترمیم زخم ابتدا روی زخم به وسیله لخته‌های خون پوشانده شده تا به سرعت از خونریزی و ورود میکروارگانیسم‌ها به زخم جلوگیری شود. سپس یک پوسته ظریف که معمولا از کلاژن است روی سطح زخم به وجود می‌آید. این پوسته فاقد غدد چربی و ملانوسیت است. از این رو نسبت به نور و از دست دادن آب بسیار حساس است. سطح زخم در این مرحله دچار کشیدگی و خارش می‌شود. این پوسته ظریف با مرور زمان توسط آنزیم‌های پوستی از بین رفته و جای خود را به پوست دائمی می‌دهد. در بعضی موارد مراحل ترمیم زخم به خوبی انجام نمی‌شود و جای زخم به اسکار تبدیل می‌شود. ترمیم این نوع به زمان طولانی نیاز دارد.

  کرم ترمیم کننده پوست سوکرانیکا لافارر 30 میلی لیتر

  ویژگی های کرم ترمیم کننده پوست سوکرانیکا لافارر 30 میلی لیتر

  • تسکین دهنده تحریکات پوستی و ضد حساسیت
  • قابل استفاده پس از عمل‌های درماتولوژیک
  • بازگرداندن سلامت ظاهر پوست
  • بهبود ظاهر ناحیه زخم و اسکار
  • التیام التهاب و قرمزی پوست
  • ترمیم سلول‌های آسیب دیده
  • دارای خاضیت ضد باکتریایی

  ترکیبات کرم ترمیم کننده پوست سوکرانیکا لافارر 30 میلی لیتر

  آب دیونیزه، موم زنبور عسل، پی پی جی 10/1 دایمتیکون، اکتاسولفات آلومینیوم ساکارز، زینک اکساید، عصاره گل آرنیکا مونتانا، سولفات مس، بیزابولول، توکوفریل استات، شی باتر،روغن بادام شیرین

  به این نکات دقت کنید

  از استعمال کرم لافارر روی زخم‌های باز، سطوح مخاطی و دور چشم خودداری شود.کرم ترمیم کننده سوکرانیکا را روی پوست خشک و تمیز استفاده کنید.

  شما می توانید کرم ترمیم کننده پوست سوکرانیکا لافارر 30 میلی لیتر را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  نوع کرم
  برند لافارر (La farrerr)
  کارایی ترمیم کننده
  نظر خودتان را بنویسد