هدفون بی سیم سونی مدل WH-CH510

هدفون بی سیم سونی مدل WH-CH510

Sony WH-CH510 Wireless Headphones

 • نوع اتصال:بی‌سیم
 • نوع گوشی:دو گوشی
 • مناسب برای:گیمینگ، ورزش، کاربری عمومی
 • رابط:بلوتوث
 • باتری:دارد
 • ویژگی‌های خاص:کلید مدیریت میزان صدا ، NFC ، Dolby
 • در حال حاضر این کالا موجود نیست، می توانید از سایر دسته بندی ها دیدن فرمایید

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  ساختار زیبای هدفون هدفون بی سیم سونی مدل WH-CH510

  هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم سونی Wh Ch510، دارای طراحی راحت و سبکی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد. لبه های چرخشی آن به شما این امکان را می دهد که در هنگام حرکت هدفون خود را برداشته و به راحتی درون کیف قرار دهید. همچنین  سربند قابل تنظیم و باریک هم برای زیبا بودن طراحی شده است. از بین رنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سفید ، سیاه و آبی هر کدام که بیشتر به سلایقتان نزدیک تر است را انتخاب نمایید. در این هدفون سونی رنگ، کیفیت و بافت به نحوی طراحی شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ است که احساس راحتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و شیک به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسند. این هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های روی گوش شما قرار دارند، اما گوش شما را احاطه نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، بلکه بر روی آنها قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند. این عامل سبب میشود که به طور قابل توجهی جمع و جورتر به نظر برسد و قطعا راحت تر خواهند بود. از نظر زیبایی ظاهری، در باره هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سونی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان گفت که ظاهر ساده و راحت  آنها جذابیت زیادی را برای کاربران ایجاد کرده است. همانطور که بالاتر بیان کردیم، هدفون بی سیم سونی WH-CH510 در رنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سیاه، آبی، سفید در دسترس هستند. به غیر از نشان سونی در هر دو گوشی، یک بافت ساده دارد که بیشتر بخش های خارجی آن را پوشانده است.

  فروش هدفون بی سیم سونی مدل WH-CH510

  کارکرد آسان با دکمه ها

  در هنگام کار با هدفون بی سیم سونی با استفاده از دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را پخش، متوقف و یا آنها را رد کنید و میزان صدا را تنظیم نمایید. همچنین این هدفون با دستیار صوتی سازگار است. یک فشار ساده دکمه، شما را به دستیار صوتی تلفن متصل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا موسیقی پخش کنید، راهنمایی کنید و با مخاطبین خود ارتباط برقرار نمایید. هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سونی WH-CH510 دارای سه دکمه بزرگ است که به سادگی قابل تعیین تعامل و تمایز هستند. آنها مسئول افزایش صدا یا کاهش صدا، پخش یا مکث آن و جستجوی گزینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جلو یا عقب هستند و به شما این قابلیت را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند که دستیار صوتی دستگاه خود را نیز فعال نمایید.
   برای گرفتن تماس، یک میکروفون یکپارچه در کنار این دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها تعبیه شده است و قابل استفاده می باشد. در کنار میکروفون و کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، تنها درگاه برای شارژ USB-C قرار دارد. به لطف میکروفون داخلی WH-CH510، مکالمه با تماس بدون هندزفری امکان پذیر است. حتی نیازی به برداشتن تلفن از جیب نمی باشد. به همین سادگی!

  خرید فروش هدفون بی سیم سونی مدل WH-CH510

  درایورهای هدفون 

  به لطف درایورهای Dynamic Dome 30mm همراه با Sony WH-CH510 ، اکنون می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با وضوح بی نظیری به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید. این صدای دلپذیر و گرم  را با میزان لذت بخش بیس و سه برابر ارائه می دهد.
  با هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم سونی Wh Ch510، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید تجربه صدایی با کیفیت و واضح را داشته باشید. همچنین  به راحتی ساعات طولانی از موسیقی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود لذت برده و احساس خستگی نکنید.

  میکروفون داخلی

  با هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم سونی Sony Wh Ch510 بدون دست زدن به تلفن همراه خود، تماس بگیرید. با یک میکروفون داخلی با کیفیت بالا، به آسانی می توانید مکالمات هندزفری را در تلفن هوشمند خود انجام داده و دستورات دستیار صوتی را منتقل کنید.

  معرفی فروش هدفون بی سیم سونی مدل WH-CH510

  شما می توانید این محصول را با بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت از  فروشگاه اینترنتی بالاکا خریداری نمایید.

  سایر
  نوع رو گوشی (On-Ear)
  نوع آکوستیک پشت بسته (Closed-Back)
  نوع اتصال بی سیم
  قطر درایور 30 میلی‌متر
  میکروفون دارد
  بلوتوٍث 5.0، باند 2.4 گیگاهرتز
  شارژدهی
 • حداکثر 35 ساعت حالت پخش صدا
 • حداکثر 30 ساعت حالت مکالمه
 • حداکثر 200 ساعت حالت آماده‌باش بدون پخش صدا
 • طریقه شارژ از طریق درگاه USB نوع C
  توضیحات تکمیلی صدا تنظیم صدا، انتخاب موزیک و اتصال به دستیار صوتی Siri و Google Assistant
  وزن 132 گرم
  اقلام همراه کابل USB نوع C با طول 20 سانتی‌متر
  نظر‎های کاربران
  عالی مثل همیشه
  در
  اگه کیفیت براتون حرف اول رو میزنه واقعا شک نکنین، من رو گوشم خیلی خوب نشست و حتی عرق هم نکرد و درد نگرفت.
  0موافق 0مخالف
  هدفون سونی
  در
  بسیار با کیفیت، باطری فوق العاده داره، برد عالی داره و به راحتی به همه دستگاههایی که بلوتوث دارن وصل میشه و زیر سه روز به دستم رسید ممنون
  0موافق 0مخالف
  نظر خودتان را بنویسد