ژل رولان منتونیکا لافارر

ژل رولان منتونیکا لافارر

Roland Mentonica Lafarre gel

 • ژل گیاهی خنک کننده و تسکین دهنده درد ناشی از آسیب های مفصلی و عضلانی
 • :التیام دردهای نوروپاتیک
 • :رفع کبودی و التهاب
 • :مناسب برای آسیب های ورزشی
 • وضعیت کالا: اتمام موجودی

  ژل رولان منتونیکا لافارر

  ژل رولان منتونیکا لافارر با ایجاد سرما در همان مرحله اولیه درد را از بین می برد و با ادامه مصرف موجب رفع التهاب در ناحیه آسیب دیده می شود، ژل گیاهی خنک کننده و تسکین دهنده درد ناشی از آسیب های مفصلی و عضلانی، التیام دردهای نوروپاتیک و رفع کبودی و التهاب مناسب برای آسیب های ورزشی می باشد. منتول موجود در ژل گیاهی آیس لافارر با قدرت خنک کنندگی و تسکین دردهای عصبی به همراه عصاره ضد التهاب و ضد کبودی آرنیکا ترکیب موثری را در این محصول بوجود آورده است، که باعث می شود با اثر سینرژنیک بر انواع درد موثر باشد. داروهای ضد درد موضعی از طریق پوست جذب می شوند. رایج ترین نوع این داروها، کرم ها یا ژل هایی هستند که برای پوست اطراف مفصل دردناک استفاده می‌شود. به دلیل این‌که ماده موثره این محصولات از طریق پوست جذب می‌شود، بیشتر داروهای موضعی بهتر است در مفاصلی استفاده شوند که به سطح پوست نزدیک ترند. ژل گیاهی خنک کننده و تسکین دهنده منتونیکا لافارر التیام بخش دردهای ناشی از آسیب‌های مفصلی و عضلانی است. این محصول با داشتن ترکیبات گیاهی محل درد را خنک کرده و موجب تسکین سریع درد می‌شود. همچنین این ژل کبودی و التهاب حاصل از آسیب‌های ورزشی را برطرف می‌کند. برای اثر بخشی بهتر این محصول بهتر است روزانه دو الی سه مرتبه از آن استفاده کنید.

  ژل رولان منتونیکا لافارر

  ویژگی های ژل رولان منتونیکا لافارر

  • سرعت بالا در تسکین دردهای التهابی و عصبی
  • التیام بخش آسیب‌های مفصلی و کمری
  • سهولت استفاده در انواع آسیب‌ها
  • تسکین کشیدگی بافت‌ها و گرفتگی عضلات
  • رفع کبودی با افزایش گردش خون موضعی
  • حاوی منتول (ماده مؤثره نعناع)

  ترکیبات ژل رولان منتونیکا لافارر

  منتول (ماده مؤثره نعناع)، عصاره آرنیکا، ویتامین E، اولئانولیک اسید، آلفابیزابولول، ویتامین A ، آپیژنین و گلیسیرین.

  منتول: منتول موجود در ژل مینرال آیس، با دارا بودن اثر ا اختصاصی بر رسپتورهای کاپااوپیویید و نیز فعالسازی کانال یونی، خواص درمانی ضد درد موضعی خود را اعمال می کند. 

  آرنیکا: آرنیکا بصورت موضعی بر روی پوست دردناک و متورم همراه با کبودی و پیچ خوردگی مصرف میشود و برطرف کننده  تورم و کبودی  ناشی از ضربات به صورت و بدن است. همچنین بصورت موضعی جهت گزش حشره، التهاب مفاصل، درد عضلات و غضروف، ترک خوردگی لب و جوش صورت استفاده می‌شود.  همچنین آرنیکا کبودی زیر پوست خانم ها را در جراحی پلاستیک کاهش می‌دهد.

  گلیسیرین: گلیسیرین برای تهیه لوسیون و کرمهای صورت به کار می‌رود. گلیسیرین رطوبت را در سطح پوست نگه می‌دارد. از این ماده برای تهیه لوازم آرایشی نیز استفاده می‌شود، چون حلال خوبی است و باعث جذب رطوبت در سطح پوست شده و پوست را نرم و چرب می‌کند. چون گلیسیرین یک مایع با قدرت بالای جذب رطوبت است با استفاده از مواد گلیسیرینه پوست خشک نمی‌شود.

  ویتامین E: ویتامین E خشکی پوست را کاهش می دهد و به پوست کمک می کند میزان بیشتری رطوبت را در خود حفظ کند. استفاده از روغن ویتامین E به دلیل خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی به بهبود التهابات پوستی کمک می کند. اثر مرطوب کنندگی این ویتامین کمک می کند منافذ پوستی باز بمانند و به همین دلیل مشکلات احتمالی پیش نیاید. همچنین از پوسته پوسته شدن پوست های خشک که ممکن است باعث مسدود شدن منافذ پوستی شود جلوگیری می کند. ویتامین ای به عنوان یک درمان طبیعی، تاحد زیادی چروک ها و خط های به وجود آمده روی پوست را ترمیم می کند، وقتی این ویتامین به طور موضعی استفاده می شود تاثیرات فراوانی روی چروک های پوست دارد و عمق آن ها را کاهش می دهد، علاوه براین پوست را نرم می کند.
  شما می توانید ژل رولان منتونیکا لافارر را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.
  سایر
  نوع ژل
  برند لافارر (La farrerr)
  کارایی ضد التهاب , التیام بخش
  مناسب برای: انواع پوست
  نظر خودتان را بنویسد