اسپری ضد تعریق زنانه رکسونا مدل Invisible Aqua حجم ۱۵۰ میل

اسپری ضد تعریق زنانه رکسونا مدل Invisible Aqua حجم ۱۵۰ میل

Rexona Invisible Aqua Women's Antiperspirant Spray 150 ml

  • ضد تعریق بدن
  • خوشبو کننده بدن
  • بدون ایجاد لکه سفید و زرد
  • ماندگاری 48 ساعته
  • فاقد الکل
وضعیت کالا: اتمام موجودی

اسپری ضد تعریق زنانه رکسونا مدل Invisible Aqua

آیا دوست دارید همیشه خوشبو باشید و بوی بد عرق نگیرید؟ ، شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در یک روز فعالیت زیادی داشته باشید و عرق کنید و بعد در مقابل افراد مختلف بوی بد عرق را حس کنید. آیا می دانید برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی چه باید کرد؟ یک راه حل عالی برای جلوگیری از این اتفاق استفاده از اسپری های ضد تعریق است. اسپری ضد تعریق زنانه invisible aqua رکسونا را پیشنهاد می کنیم.

بدون ایجاد لک روی لباس

یکی از ویژگی های منحصر به فرد اسپری رکسونا عدم ایجاد لک روی لباس است. ممکن است از اسپری هایی استفاده کرده باشید که باعث ایجاد لکه روی لباس شما شده است. اما دیگر نگران نباشید، اسپری ضد تعریق رکسونا این مشکل را به طور کامل حل کرده است و اثری روی لباس شما باقی نمی گذارد.

 

دوام و ماندگاری

یکی دیگر از مشکلات اکثر اسپری ها دوام بسیار کم آنهاست. اسپری ضد تعریق زنانه invisible aqua رکسونا تا 48 ساعت ماندگاری دارد که در نوع خود عالی است. رایحه به کار رفته در این اسپری ملایم برای بانوان طراحی شده است و حس خوبی را به شما منتقل می کند.

بدون الکل

یکی دیگر از نکات برجسته اسپری رکسونا عدم استفاده از الکل است. استفاده از الکل در اسپری های ضد تعریق ممکن است باعث ایجاد حساسیت پوستی، آلرژی و .. با خیال راحت از اسپری رکسونا استفاده کنید و از حساسیت های پوستی دور بمانید

مشخصات اسپری ضد تعریق زنانه رکسونا:
بدون الکل
بدون لک روی لباس
حس تازگی و اعتماد به نفس
رایحه ملایم و ماندگار
راحتی در استفاده
ضد تعریق
ماندگاری ضربه تا 48 ساعت

نحوه استفاده:

اگر زیاد عرق می کنید بهترین زمان استفاده از اسپری بعد از حمام است. اما اگر زیاد عرق نمی کنید، بهترین زمان قبل از بیرون رفتن است. توجه داشته باشید که استفاده از اسپری بعد از تعریق زیاد می تواند بوی بد عرق را تشدید کند، اگر مجبور به استفاده فوری از اسپری هستید، قبل از استفاده از اسپری، پوست خود را با دستمال مرطوب تمیز و خشک کنید. شما میتوانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

سایر
راهنمای استفاده قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. سپس بر روی پوست تمیز و خشک با فاصله 15 سانتی متری اسپری کنید. برای نتیجه گیری بهتر محصول را روی پوست تمیز و خشک استفاده کنید.
نظر‎های کاربران
اسپری
در
اسپری رکسونا کلا از نظر ماندگاری از سایر برند ها بهتره
0موافق 0مخالف
از بهترینها
در
خیلی خوبه و با من سازگاری داره و باعث ایجاد آلرژی نمیشه
0موافق 0مخالف
نظر خودتان را بنویسد