پریم

پریم یکی از شرکت های به نام ایرانی که به تهیه و تولید محصولات آرایشی بهداشتی پرداخته است. این شرکت با شعار حفظ و ارتقای سلامت جامعه در عرصه تولید محصولا آرایشی بهداشتی با فرمولاسیون خاص توانسته جایگاهی خوبی را در بین مصرف کنندگاه بدست بیاورد. پریم با تهیه مواد اولیه از شرکتهای ممتاز اروپایی مانند روش، هنکل، مرک و... توانسته کیفیت و اثر گذاری قابل قبولی را برای محصولات آرایشی بهداشتی تولیدی خود ترتیب دهد. از جمله فعالیت های شرکت پریم می توان به ساخت انواع کرمهای آرایشی‚ بهداشتی و خمیر دندان با فرمولاسیون منحصر به فرد اشاره کرد همچنین این شرکت بنام ایرانی جهت پر کردن و بسته بندی محصولات پریم از تیوپهای لمینت، پلاستیکی و چند لایه و قوطیهای شکیل که به صورت سفارشی طراحی شده است استفاده می کند.

این شرکت در سال 1369 توسط آقای دکتر نصراله اخوی تأسیس شده و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی را با نام تجاری پریم (PRIME) آغاز نمود. مؤسس این شرکت تولیدی، به عنوان تنها متخصص بین‌المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل، همکاری خود را با شرکت‌های بزرگ آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین‌المللی و داخلی آغاز کرده عصاره چهل سال تجربیات خود را در محصولات لابراتوار دکتر اخوی فرموله کردند که با نام های تجاری سی‌گل (SEAGULL)، پریم (PRIME)، فریس (FRICE)، فارمد(PHARMED)  و دیپ سنس(Deep Sense)  معرفی شدند و این روند همچنان ادامه دارد. همچین از دیگر افراد قدرتمند در این شرکت آقای مهندس فرید اخوی، سهامدار عمده و مدیر عامل این موسسه هستند، ایشان متخصص در عملیات بازاریابی داخلی و بین المللی، مجرب در زمینه استراتژیهای بازار ایران و جهان بوده و با تجربیات خود لابراتوار اخوی را در زمره یکی از پیشروترین شرکتهای ایرانی در زمینه آرایشی و بهداشتی شناسانده است.رضایت مشتریان داخلی، خارجی و تامین کنندگان محصولات پریم در زمره برنامه ریزی های بلند مدت وی می باشد. از آنجایی که زیبایی و سلامت سن و سال نمیشناسد همه افراد در هر سنی که هستند باید به زیبایی و سلامت خود اهمیت ویژه ای بدهند. سلامتی موجب می شود که از زندگی به بهترین نحوه لذت ببریم و همچنین زیبایی ظاهری موجب حس نشاط، سرزندگی و افزایش اعتمادبنفس می شود. با استفاده از محصولات زیبایی و مراقبتی می توان بدنی سالم و پوستی زیبا داشت. همانطور که می دانیم، پوست سطحی ترین ناحیه در بدن می باشد و به همین دلیل هموراه در معرض عوامل محیطی مانند آب و هوای گرم و یا خشک، آلودگی، گردوغبار، اشعه های مضر و ... قرار دارد و معمولا پوست به این عوامل مخرب خارجی به سرعت واکنش نشان داده و آثارشان روی پوست نمایان می‌شود. شرکت بزرگ پریم با توجه به اینکه رسالت خود را حفظ و ارتقای سلامت جامعه می داند، در تلاش برای تولید محصولات باکیفیت آرایشی بهداشتی می باشد. پریم برای دستیابی بهترین نتایج و رضایت همواره در تمامی بخش های فعال با اتکا به دانش فنی و تجربه چندین ساله متخصصان، بروز رسانی فرمولاسیون محصولات را با توجه به نیازهای روز جامعه سرلوحه همیشگی کار خود قرار داده اند. چشم انداز این شرکت دست یافتن به جامعه ای سالم تر می باشد که همواره در این راستا تمام تلاش خود را در تولید محصولات سلامت محور بکار گرفته است.

شرکت پریم  جهت ارائه محصولی متناسب با هر نوع پوست در رابطه با خصوصیات شیمیایی مواد آرایشی بهداشتی و ویژگی های بیولوژی پوست انسان تحقیقات گستردهای را انجام داده است. تخصصی ترین و باکیفیت ترین نوع ترکیبات به دست آمده از بهترین لابراتوارهای دنیا در محصولاتی با نام تجاری پریم (PRIME) فرموله شدند و همین امر سبب شد تا این محصولات توسط متخصصان پوست برای انواع پوست و در همه سنین توصیه گردد. شما میتوانید انواع محصولات این برند را در فروشگاه آنلاین بالاکا تهیه بفرمایید.