متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
مایع جرم گیر ماشین لباسشویی پورچوز با رایحه گل اسپارتا و اسطوخودوس

مایع جرم گیر ماشین لباسشویی پورچوز با رایحه گل اسپارتا و اسطوخودوس حجم 400 میل

por coz Washing machine scaling 400ml

 • قوی در برابر رسوبات
 • جرم گیری محفظه جا پودری، لاستیک دور در، لوله گردش آب، پمپ تخلیه آب و انواع فیلتر
 • جلوگیری از بوی بد
 • در حال حاضر این کالا موجود نیست، می توانید از سایر دسته بندی ها دیدن فرمایید

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  مایع جرم گیر ماشین لباسشویی پورچوز 400 میلی لیتری 

  به طور کلی بعد از مدتی استفاده از ماشین لباسشویی  بوی بدی از ماشین لباسشویی ساطع میشود که دلیل واضح و مشخصی دارد؛ چرا که همه باکتری‌ها و میکروب‌ها روی لباس را فرا گرفته و آن را تمیز به شما تحویل می‌دهد. برای از بین بردن آن باید جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی صورت پذیرد. مایع جرم گیر ماشین لباسشویی پورچوز با فرمولاسیونی قدرتمند، باقیمانده مواد شوینده، رسوبات، خاک، جرم و کثیفی دستگاه را کاملا از بین می برد و آن را به طرز فوق العاده تمیز می کند. همچنین با ایجاد بهداشت کامل از بوی نامطبوع و آزار دهنده در هنگام باز کردن درب ماشین لباسشویی جلوگیری می کند.

  مایع جرم گیر ماشین لباسشویی پورچوز با رایحه گل اسپارتا و اسطوخودوس

  ویژگی های جرم گیر پورچوز

  • قوی در برابر رسوبات
  • جرم گیری انواع فیلتر، محفظه جا پودری، لاستیک دور در، لوله گردش آب، پمپ تخلیه آب
  • جلوگیری از ایجاد بوی بد
  • تمیز کننده باقیمانده های مواد شوینده، خاک، جرم و رسوب

  طریقه مصرف جرم گیر ماشین لباسشویی پورچوز

  مایع جرم گیر ماشین لباسشویی پورچوز را میتوان هر چند وقت یک بار مثلا دو هفته یک بار و یا ماهی یک بار در ماشین لباسشویی استفاده کرد. به این صورت که مقدار مشخصی از مایع را درون مخزن مخصوص مایع ریخته و اجازه دهید ماشین کار کند.

  در چه مواردی باید از جرم گیر ماشین لباسشویی استفاده کرد؟

  ماشین لباسشویی از وسایل بسیار پرکاربرد آشپزخانه است که دایما در حال استفاده از آن هستیم. زمانی ماشین لباسشویی می‌تواند لباس هایی خوش بو، تمیز و براق را تحویل ما دهد که خود دستگاه نیز تمیز و بدون مشکل باشد. با استفاده طولانی مدت از ماشین لباسشویی، جرم‌هایی به تدریج در بخش های مختلف ماشین لباسشویی جمع شده  و کارایی دستگاه را مختل می کنند.. اینجاست که پای مایع جرم گیر ماشین لباسشویی پورچوز به میان می‌آید. مایع جرم گیر ماشین لباسشویی پورچوز، قدرت ماشین لباسشویی شما را همیشه در سطح بالایی حفظ کند. یکی از بهترین انتخاب ها برای زدودن رسوبات ماشین لباسشویی، مایع جرم گیر ماشین لباسشویی پورچوز می باشد.

  خرید مایع جرم گیر ماشین لباسشویی پورچوز

  برند پور چوز Por Coz

  پورچوز نام برند شرکت ترکیه ای است که  محصولات خود را وارد بازار ایران کرده است و در مواردی که سایر شوینده ها از پس تمیزی بر نیامده اند، PORCOZ برتری و کیفیت خود را نشان داده است. مایع جرم گیر PORCOZ بر خلاف جرم گیر های رایج که بوی اسیدی تندی از خود پخش می کنند، بی بو بوده و در هنگام استفاده از آن دیگر نگران تاثیرات تنفسی نباشید. به دلیل داشتن اثر منحصر به فرد و ویژه روی رسوبات آهکی از جرم گیر پورچوز برای تمیز کردن رسوبات سماور و شیرآلات و کتری می توان استفاده کرد.

  شما می توانید مایع جرم گیر ماشین لباسشویی پورچوز را با بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت از  فروشگاه اینترنتی بالاکا خریداری نمایید.

  سایر
  مناسب برای: جرم گیری محفظه جا پودری، لاستیک دور در، لوله گردش آب، پمپ تخلیه آب و انواع فیلتر
  حجم 400 میلی لیتر
  عملکرد جرمگیر, رسوب زدا
  رایحه گل اسپارتا و اسطوخودوس