لامپ هوشمند شیائومی Motion Activated Night Light2

لامپ هوشمند شیائومی Motion Activated Night Light2

Motion Activated Night Light2

 • دارای سنسور دوگانه بدن انسان و حساس به نور
 • ابعاد: 8.2×5.4×9.5 سانتی متر
 • منبع تغذیه: 3 عدد باتری AA
 • وضعیت کالا: اتمام موجودی

  لامپ هوشمند شیائومی Motion Activated Night Light2

  لامپ هوشمند شیائومی یک ابزار برای روشن کردن دفتر کار و یا خانه شما می باشد. این لامپ باعث می شود که شما تجربه و احساس فوق العاده ای از یک لامپ روشنایی بخش، به دست آورید. لامپ هوشمند شیائومی برای کنار تختخواب، منزل، میز، دیوار، پله ها، اتاق نشیمن، آشپزخانه و... مناسب می باشد. این چراغ هوشمند نسخه به روز شده‌ و جدیدی از لامپ هوشمند با سنسور تشخیص حرکت میجیا شیائومی می باشد که برای نخستین بار در سال 2017 وارد بازار شد و یکی از محصولات پرفروش آن سال بود. ویژگی بسیار بزرگ این نسخه، طراحی ساختار مغناطیسی‌ آن می باشد که می‌تواند به طور  آزاد چرخانده شود و حتی وقتی که در یک مکان ثابت شده باشد، روشنایی را در تمام جهت ها پخش می‌کند. میزان روشنایی این لامپ دو برابر مدل قبلیمی باشد. میزان روشنایی این نسخه تا ۲۵ لومن افزایش پیدا کرده است و به خاطر همین از آن می شود به عنوان یک چراغ خواب و یک نورافکن استفاده کرد.

  لامپ هوشمند شیائومی Motion Activated Night Light2

  ساختار لامپ هوشمند شیائومی

  بدنه لامپ جدا شونده خیلی محکم روی پایه قفل می شود و اگر نیاز شد می شود با کمی تلاش آن را جدا کرد.

  تنظیم روشنایی دوگانه

   میزان روشنایی این لامپ سه نوع می باشد، نور زیاد، ملایم بدون تابش و نور کم که به آسانی می تواند محیط اطراف را روشن کند. 

  سنسور تشخیص حرکت

  این لامپ هوشمند به سنسور بدن انسان، مادون قرمز و سنسور نور مجهز است. اگر در تاریکی شب کسی از جلوی آن رد شود لامپ به صورت خودکار روشن می شود و اگر حرکت را تشخیص ندهد بعد از 15 ثانیه خاموش می شود.

  چرخش 360 درجه

  ساختار جذب مغناطیسی با قابلیت تنظیم 360 درجه و ترکیبی از لامپ نیمکره ای شکل امکان تنظیم زاویه را ایجاد می کند. این لامپ هر تاریکی را روشن می کند.

  لامپ هوشمند شیائومی

  معرفی برند شیائومی

  برند شیائومی این اواخر توانسته در تولید کالاهای دیجیتال هوشمند مشتریان بسیار زیادی را به خود جذب کند. همیشه  شیائومی توانسته یکی از  شرکت های پر فروش در زمینه گوشی ها و لوازم دیجیتالی هوشمند باشد که این اواخر گوشی های این شرکت همیشه جزو پر فروش ترین و پر طرفدار ترین گوشی های سال در ایران و جهان شده است. این شرکت در میان مردم به «اپل شرق» معروف است. شما می توانید لامپ هوشمند شیائومی Motion Activated Night Light2 را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  برند شیائومی
  نوع لامپ
  کارایی روشن کننده اتاق
  وزن 121 گرم
  مدل Mi Motion Activated Night Light2 MJYD02YL
  ولتاژ ورودی DC4.5V
  دمای رنگ 2800K
  سنسور سنسور مادون قرمز بدن انسان + سنسور نور
  زمان تاخیر 15 ثانیه
  زاویه سنسور 120 درجه
  منبع تغذيه 3 عدد باتری AA (شامل نمی شود)
  رنگ سفید گرم
  نظر خودتان را بنویسد