ژل گیاهی خنک کننده و تسکین دهنده منتونیکا لافارر 60 میلی لیتر

ژل گیاهی خنک کننده و تسکین دهنده منتونیکا لافارر 60 میلی لیتر

Mentonica Lafarge cooling and soothing herbal gel 60 ml

 • ژل گیاهی خنک کننده و تسکین دهنده درد ناشی از آسیب های مفصلی و عضلانی
 • :التیام دردهای نوروپاتیک
 • :رفع کبودی و التهاب
 • :مناسب برای آسیب های ورزشی
 • وضعیت کالا: اتمام موجودی

  ژل گیاهی خنک کننده و تسکین دهنده منتونیکا لافارر 60 میلی لیتر

  ژل گیاهی خنک کننده و تسکین دهنده منتونیکا لافارر بر پایه تحقیقات علمی، مواد اولیه فعال و عصاره های گیاهی محصول موجب کمک به تسکین دردهای عضلانی و کشیدگی، رفع کبودی و التهاب ناشی از جراحات، تسریع ترمیم آسیب های وارده و افزایش گردش خون موضعی می‌شود. ژل گیاهی لافارر محصولی کاربردی و موثر ساخت کشور ایران است که جهت تسکین و درمان کننده درد مفاصل و عضلات تهیه و عرضه شده است. منتول موجود در این محصول با قدرت خنک کنندگی و تسکین دردهای عصبی به همراه عصاره ضد التهاب و ضد کبودی آرنیکا ترکیب موثری را به وجود آورده‌اند که همراه با اثر سینرژنیک بر انواع درد موثر می‌باشند. ژل گیاهی خنک کننده و تسکین دهنده لافارر مدل Ice با ایجاد سرما در همان مرحله اولیه درد را از بین می‌برد و با ادامه مصرف موجب رفع التهاب در ناحیه آسیب دیده می‌شود. این ژل دارای خاصیت خنک کنندگی و تسکین دهنده درد، التیام دردهای نوروپاتیک و رفع کبودی و التهاب می‌باشد و برای تسکین آسیب‌های ورزشی مانند کشیدگی عضلات و تاندون‌ها، ضرب دیدگی و کوفتگی، رگ به رگ شدن، کمردرد، پیچ خوردگی و التهاب مفاصل مناسب است.

  ژل گیاهی خنک کننده و تسکین دهنده منتونیکا لافارر 60 میلی لیتر

  ترکیبات ژل گیاهی خنک کننده و تسکین دهنده منتونیکا لافارر 60 میلی لیتر

  منتول: منتول یک ترکیب آلی با بوی نعنا می باشد که جزء اصلی نعنا شناخته می شود که از منابع طبیعی نظیر نعنا فلفلی و اکالیپتوس استخراج می شود یا به صورت سنتزی تولید می گردد. در صورت تماس موضعی این ترکیب با پوست، گیرنده های حساس به سرمای موجود در بافت ها تحریک شده و حس خنک شدن ایجاد می کند. البته منتول این عمل را با کاهش دمای بدن انجام نمی دهد. در واقع منتول از طریق مسدود کردن جریان کلسیمی در طول رشته های عصبی که مسئولیت تشخیص درجه حرارت را بر عهده دارند باعث می شود پیامی که به صورت اختصاصی از طریق پایانه های عصبی دریافت می شود سبب خنک شدن پوست یا بدن گردد.این ویژگی منحصر به فرد، منتول را به تسکین دهنده سریع دردهای موضعی تبدیل کرده است. منتول به صورت ویژه در کاهش دردهای اسکلتی-عضلانی نظیر درد مفاصل، رگ به رگ شدن، اسپاسم یا گرفتگی عضلات و نیز سردردها موثر است.

  آرنیکا: آرنیکا گیاهی بومی در مناطق کوهستانی سیبری و اروپا می باشد. عصاره این گیاه به دلیل وجود فلاونوئید ها دارای خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی می باشد. هلنالین موجود در عصاره آرنیکا دارای اثر ضد درد و ضد التهابی می باشد و موجب تسکین التهاب مفاصل مبتلا به استئو آرتریت (آرتروز) و روماتیسم، تورم ناشی از استخوان های شکسته، جراحات و سایر بیماری های التهابی می گردد. هلنالین از طریق مهار واسطه های ایجاد التهاب مانند پروستاگلاندین E2 و لکوترین سبب رفع التهاب می گردد. همچنین تحقیقات به عمل آمده از آرنیکا ثابت می کند که خواص ضد کبودی این عصاره در مقایسه با ویتامین K دارای اثربخشی برابر بوده است.

  خواص و ویژگی های ژل گیاهی خنک کننده و تسکین دهنده منتونیکا لافارر 60 میلی لیتر

  • حفظ رطوبت و نرمی پوست
  • تسکین دردهای نوروپاتیک
  • کمک به التیام کشیدگی و خستگی عضلانی
  • بهبود گردش خون موضعی و تقویت دیواره مویرگی
  • تسکین التهاب ناشی از جراحات و آسیب‌های فیزیکی
  • جلوگیری از التهاب حاد و مزمن
  • مناسب آسیب‌های ورزشی
  • رفع کبودی و التهاب

  داروهای ضد درد موضعی از طریق پوست جذب می شوند که رایج ترین نوع این داروها، کرم ها یا ژل هایی هستند که برای پوست اطراف مفصل استفاده می‌شوند، به دلیل اینکه ماده موثره این محصولات از طریق پوست جذب می‌شود، بیشتر داروهای موضعی بهتر است در مفاصلی استفاده شوند که به سطح پوست نزدیک ترند. ژل گیاهی خنک کننده و تسکین دهنده منتونیکا لافارر التیام بخش دردهای ناشی از آسیب‌های مفصلی و عضلانی است این محصول با داشتن ترکیبات گیاهی محل درد را خنک می کند و سبب تسکین سریع درد می‌شود، همچنین این ژل کبودی و التهاب حاصل از آسیب‌های ورزشی را برطرف می‌کند و برای اثر بخشی بهتر این محصول بهتر است روزانه دو الی سه مرتبه از آن استفاده کنید و سعی کنید از تماس محصول با سطوح مخاطی و زخم‌های باز جلوگیری کنید.

  شما می توانید ژل گیاهی خنک کننده و تسکین دهنده منتونیکا لافارر 60 میلی لیتر را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.
  سایر
  نوع ژل
  برند لافارر (La farrerr)
  کارایی ضد التهاب , التیام بخش
  مناسب برای: انواع پوست
  نظر خودتان را بنویسد