محلول پاک کننده آرایش چشم و صورت لافارر مخصوص پوست های چرب و معمولی

محلول پاک کننده آرایش چشم و صورت لافارر مخصوص پوست های چرب و معمولی

Makeup and face cleansing solution suitable for eye and face makeup for oily and normal skin

 • مناسب: پوست چرب، پوست معمولی
 • مناسب برای: صورت، چشم

 • انقضای این محصول مردا 1404 می باشد

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  محلول پاک کننده آرایش و صورت مناسب برای آرایش چشم و صورت مخصوص پوست های چرب و معمولی

  محلول پاک کننده آرایش صورت پوست معمولی و چرب لافارر علاوه بر اینکه آرایش را از روی پوست شما پاک می‌کند، به تمیز کردن عمقی پوست نیز می‌پردازد. این محصول سرشار از عصاره‌های گیاهی بوده و رطوبت‌رسان نیز هست، محلول پاک کننده آرایش پوست چرب لافارر سرشار از عصاره‌های گیاهی بوده و و آرایش چشم و آرایش صورت را به راحتی پاک می‌کند. در دنیای امروز که اکثر بانوان هر روز از لوازم آرایشی روی پوست خود استفاده می‌کنند، نیاز به یک پاک‌کننده آرایشی با کیفیت به شدت احساس می‌شود و در انتخاب محصولی که مناسب نوع پوست باشد، باید دقت کافی داشت، این محلول نیاز به آب‌کشی ندارد و علاوه بر پاک کردن آرایش، آلودگی‌های روی پوست را نیز از بین می‌برد. این محصول همچنین ترشح چربی را در پوست تنظیم می‌کند و باکتری‌ها و چربی مفید پوست را از بین نمی‌برد. عصاره خیار، بابونه و آلوئه ورا از ترکیبات گیاهی موثر در این محلول آرایش پاک‌کن هستند. حتما بارها و بارها دیده یا شنیده‌اید که بسیاری از افراد خیار را روی پوست خود قرار می‌دهند و بدین طریق به پوستشان درخشش و شادابی می‌بخشند. در حقیقت این کار فواید بسیاری دارد و به طراوت پوست کمک می‌کند. در بسیاری از کرم‌ها و پاک‌کننده‌های آرایشی از خیار استفاده می‌شود. خیار پوست را زنده می‌کند و سفتی و استحکام پوست را به همراه می‌آورد. بر اثر افزایش سن و بسیاری عوامل دیگر پوست دور چشم به مرور زمان تیره می‌شود. استفاده از خیار یکی از بهترین راه‌ها برای روشن نمودن پوست دور چشم و از بین بردن تیرگی‌هاست. خیار برای منافذ پوست مفید است، به روشن‌سازی و جوان شدن پوست کمک می‌کند، پاک‌کننده طبیعی پوست صورت به شمار می‌آید و آب‌رسان و مرطوب‌کننده نیز هست. ویتامین E موجود در خیار در رفع خط اخم و چین و چروک‌های پوست صورت موثر عمل می‌کند. حالا شاید متوجه شده باشید که چرا از خیار در محصولات مراقبتی پوست که به جوان‌سازی آن کمک می‌کند، زیاد استفاده می‌شود.

  محلول پاک کننده آرایش و صورت لافارر

  ویژگی های محلول پاک کننده آرایش پوست چرب لافارر

  • مناسب برای پاک کردن آرایش چشم و صورت
  • مات کردن و کاهش براق بودن پوست
  • مخصوص پوست‌های چرب و معمولی
  • حاوی عصاره خیار، بابونه و آلوئه ورا
  • باز کردن منافذ مسدود پوست
  • سرشار از عصاره‌های گیاهی
  • پاک‌کننده آرایش و صورت
  • تمیز کردن عمقی پوست
  • بدون نیاز به آب‌کشی
  • تنظیم ترشح چربی

  ترکیبات محلول پاک کننده آرایش و صورت مناسب برای آرایش چشم و صورت مخصوص پوست های چرب و معمولی

  آب دیونیزه، گلیسیرین، پلوکسامر-184، پی ای جی-40، روغن کرچک، پلی سوربات 20، سدیم هیالورونات، عصاره خیار، دکسپانتنول، آلانتوئین، عصاره بابونه، عصاره آلوئه ورا، زینک گلوکونات، عصاره آنوناسه، اولینولیک اسید، دی سدیم ا.د.ت.ا، فنوکسی اتانول، بنزوئیک اسید، کپریلیل گلیکول، اسانس

  به این نکات دقت کنید

  محلول پاک کننده آرایش و صورت مناسب برای آرایش چشم و صورت مخصوص پوست های چرب و معمولی را دور از نور خورشید و در دمای بین 15 الی 30 درجه سانتیگراد قرار دهید و دور از دسترس اطفال قرار دهید و فقط برای مصرف خارجی است. پنبه را به مقدار مناسبی از محصول آغشته کنید و با ملایمت روی پوست خود بکشید.

  شما می توانید محلول پاک کننده آرایش و صورت مناسب برای آرایش چشم و صورت مخصوص پوست های چرب و معمولی را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  نوع محلول
  برند لافارر (La farrerr)
  کارایی پاک‌ کننده آرایش
  عصاره آلوئه ورا, خیار, عصاره بابونه
  نظر خودتان را بنویسد