متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه 1 (حاوی اسکراب )

ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه 1 (حاوی اسکراب )

Lafarrerr facial cleansing gel for oily and acne prone skin 1 (contains scrub)

 • تنظیم ترشح چربی
 • باز کردن منافذ مسدود شده
 • مات کردن و کاهش براقیت پوست
 • حفظ باکتری های مفید

 • انقضای این محصول خرداد 1404 می باشد

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه 1 (حاوی اسکراب )

  ژل شستشوی صورت شماره ۱ لافارر این محصول با اثر لایه برداری و همچنین  تنظیم ترشح چربی پوست یک شوینده روزانه مناسب برای پوست های چرب و آکنه ای می باشد. انتخاب شوینده مناسب یکی از مهم ترین گام های مراقبت از پوست می باشد که اگر با توجه به جنس پوست خود شوینده مناسبی انتخاب کنید قطعا بسیاری از مشکلات پوستی شما حل خواهد شد. پاک کننده آرایش صورت لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه لافارر حاوی اسکراب (دانه های لایه بردار)،  می باشد که موجب لایه برداری، حذف سلول های مرده و آلودگی ها از سطح پوست، تنظیم ترشح چربی، باز کردن منافذ مسدود شده، جلوگیری از ایجاد آکنه، مات کردن و کاهش براقیت پوست، لطافت پوست، افزایش و حفظ رشد باکتری های مفید، رطوبت رسانی بالا و جلوگیری از بروز چین و چروک در پوست می گردد. این محصول به دلیل خاصیت لایه برداری پوست باعث لایه برداری از لایه سطحی پوست می شود ، لذا جوش های نهفته زیر پوست با لایه برداری به سطح پوست نمایان می گردد. با ادامه مصرف محصول رفته رفته جوش ها نیز از بین خواهد رفت، لازم به ذکر است محصول را هفته ای ۲ یا نهایتا ۳ بار هنگام استحمام استفاده کنید و پس از آن از کرم های محافظتی پوست نظیر کرم مرطوب کننده و ضد آفتاب مخصوص نوع پوست خودتان استفاده نمایید.

  ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه 1 (حاوی اسکراب )

  ویژگی های ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه 1 (حاوی اسکراب )

  • مات کننده و کاهش براقیت پوست
  • باز کردن منافذ مسدود شده
  • حفظ باکتری های مفید
  • تنظیم ترشح چربی
  • با اثر لایه برداری
  • حاوی اسکراب

  آلانتویین: ماده ای است که از برخی گیاهان مثل جوانه گندم و بابونه استخراج می گردد و دارای خواص التیام بخش قوی بوده و به بهبود زخم ها کمک می کند. این ماده باعث بهبود بافت های تحریک شده می شود و به کاهش التهاب پوست ناشی از خشکی نیز کمک می کند. به عنوان نرم کننده نیز در محصولات مختلف به کار می رود. این ماده همچنین باعث سرعت بخشیدن به امر بازسازی پوست می شود.

  ترکیبات ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه 1 (حاوی اسکراب )

  آب دیونیزه، سدیم لورت سولفات، گلیسرین، کوکونات فتی اسیدی در اتانول آمید، کوکو آمید و پروپیل بتائین، کارباپول، تری تانول آمین،، زینک پی سی ای، آلانتونین، دکسپانتنول، دی سدیم لورت سولفو سوکسینات، بیولین، عصاره چوب درخت انانتیا کلورانتا، عصاره آلوئه ورا، اولئانولیک اسید، بوتیلن گلیکول، عصاره چوب درخت بید سفید، دانه های ریز لایه بردار، ایزوتیازولینون و اسانس

  نحوه مصرف ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه 1 (حاوی اسکراب )

  مقدار مناسب از محصول را بر روی پوست خیس صورت بمالید و به مدت یک دقیقه ماساژ دهید، سپس آبکشی کنید. اگر چنانچه پوست صورت بسیار چرب و حاوی آکنه و لک دارید و با لایه برداری روزانه پوست صورت مشکلی احساس نمی کنید، می توانید بصورت مرتب و روزانه از این محصول استفاده کنید.

  شما می توانید ژل شستشوی صورت لافارر مخصوص پوست های چرب و مستعد آکنه 1 (حاوی اسکراب ) را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  نوع ژل شستشوی صورت
  برند لافارر (La farrerr)
  کارایی شوینده صورت
  مناسب برای: پوست آکنه دار, پوست چرب
  عصاره آلوئه ورا, چای سیاه