متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر

محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر

Lafarre hair conditioner and conditioner two-phase solution

 • مناسب برای: انواع مو
 • حاوی ویتامین و عصاره

 • انقضای این محصول اردیبهشت 1403 می باشد

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر

  سرم دو فاز نرم کننده لافارر موجب حالت دهی به موهای شما می‌شود. این محصول بر پایه عصاره‌های گیاهی فرموله شده و قبل از سشوار و اتوی مو می‌توانید از آن استفاده نمایید.سرم دو فاز نرم کننده لافارر بر پایه عصاره‌های طبیعی و گیاهی فرموله شده است. سرم و اسپری مو دو فاز دارد و باید قبل از مصرف آن را خوب تکان دهید تا هر دو فاز آن با هم ترکیب شوند. مو بر اثر حرارت سشوار یا اتوی مو آسیب بسیاری می‌بیند و بیش از پیش خشک می‌شود. به منظور جلوگیری از این مشکل می‌توان سرم مو لافارر را مورد استفاده قرار داد تا در برابر حرارت از موهای شما محافظت شود. جلوگیری از شکنندگی و موخوره شدن موها از دیگر مزایای استفاده از این محصول مرغوب است. این سرم به ترمیم و تغذیه ساقه موهای شما پرداخته و به بهبود شانه‌پذیری نیز کمک می‌کند. پس از استفاده از سرم مو دو فاز لافارر نیازی به آبکشی موها وجود ندارد.مشکل موخوره را بسیاری از افراد علی الخصوص خانم‌ها تجربه کرده‌اند. با بلند شدن موها معمولا موخوره اتفاق می‌افتد. موخوره دلایل بسیاری دارد که از میان آنها می‌توان به زیاد برس زدن به موها، رنگ یا دکلاره کردن، استفاده مکرر از سشوار یا اتوی مو، استفاده از آب کلردار و قرار گرفتن در معرض اشعه فرابنفش خورشید را اشاره کرد. به منظور رفع مشکل موخوره بهتر است به جای استفاده از برس‌های فلزی از شانه‌های چوبی استفاده کنید. اگر به هر دلیل مجبورید که موهای خود را به طور مکرر رنگ کنید، حتما از محصولات مراقبتی مو همچون سرم دو فاز نرم کننده لافارر استفاده نمایید تا موهایتان خشک و بدحالت نباشد. بهترین راه خشک کردن مو استفاده از حوله است. سعی کنید برای خشک کردن موهای خود کمتر به سراغ سشوار بروید. اگر قصد آب‌تنی یا شنا کردن دارید، هرگز استفاده از کلاه شنا را فراموش نکنید تا آب استخر که حاوی کلر است موهای شما را خشک‌تر نکند. به کمک راه‌حل‌های بالا می‌توانید از بروز موخوره جلوگیری کنید. اما اگر موخوره در موهای شما خیلی زیاد شده، معمولا راهی به جز کوتاه کردن موهای خود ندارید.

  محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر

  ویژگی های محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر

  • محافظت از مو در مقابل حرارت سشوار و اتوی مو
  • فرموله شده بر پایه عصاره‌های گیاهی
  • جلوگیری از شکنندگی مو و موخوره
  • بهبود شانه‌پذیری و درخشندگی
  • افزایش حجم و نرمی تارهای مو
  • نرم کننده و حالت دهنده مو
  • رفع الکتریسیته ساکن مو
  • ترمیم و تغذیه ساقه مو
  • دارای دو فاز

  ترکیبات محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر

  آب دیونیزه، فنیل تری متیکون، سیکلوپنتاسیلوکسان، ایزوتیازولینون، روغن کرچک، دایمتیکون، کراتین، پلی کوانترنیوم-10، دکسپانتنول، ویتامین ای، پروتئین هیدرولیز شده گندم، لاکتیک اسید، پروپیلن گلیکول، کپریلیل تریمتیکون، پی ای جی-40، سیتریک اسید، دی سدیم ا د ت ا، بنزوئیک اسید، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی

  به نکات زیر دقت کنید

  محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر را دور از نور خورشید و در دمای 15 الی 30 درجه سانتیگراد نگهداری کنید. محصول را قبل از استفاده خوب تکان دهید. دور از دسترس کودکان قرار دهید. محصول را روی موی خشک شده با حوله اسپری کنید و سپس شانه بزنید. از تماس محصول با پوست سر ممانعت نمایید.

  شما می توانید محلول دو فاز نرم کننده و حالت دهنده مو لافارر را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  نوع اسپری
  برند لافارر (La farrerr)
  کارایی ترمیم‎ کننده مو, کنترل موخوره
  مناسب برای انواع مو