متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
رژ لب جامد این لی Kindness 580

رژ لب جامد این لی Kindness 580

Inlay solid lipstick Kindness 580

 • ایجاد رنگی زیبا و طبیعی بر روی لب ها
 • دارای پوشش کامل با ماندگاری طولانی
 • فاقد سرب و مواد آلرژی زا
 • دارای مواد مرطوب کننده جهت حفظ رطوبت لب ها

 • انقضای این محصول اسفند 1401 می باشد

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  رژ لب جامد این لی Kindness 580

  رژ لب های جامد این لی دارای 23 رنگ طبیعی و زیبا می باشند، این رژ لب های Inlay ساختار سبک و لطیفی دارند و به همین دلیل رطوبت فوق العاده ای را به لب ها می دهند و از ایجاد خشکی و پوسته پوسته شدن لب ها جلوگیری می کنند، همچنین رژ لب های این لی فاقد سرب می باشند و از مرغوب ترین مواد تهیه شده اند که ساختار ویژه این رژ لب ها لطافت و نرمی خاصی به لب ها می بخشد و رنگی بسیار طبیعی و پوششی مناسب روی لب ها ایجاد می کند که مدت زیادی ماندگار خواهد بود.

   

  رژ لب جامد این لی Kindness 580

  رژ لب دارای عطر و بوی تازه است و محصولی جامد و چرب و یک حالت لغزندگی دارد که استفاده از آن را آسان می کند. رژ لب سنگین و چرب می باشد و به دلیل پوشانندگی بالا در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد و  لحاظ دوام و پوشانندگی مخملی در میان تمامی لوازم آرایشی لب پر طرفدار است. برای تشخیص فاسد نبودن رژلب باید تاریخ انقضاء آن را بررسی  کنید و سپس به بوی رژلب دقت کنید، وقتی بوی رژلب بد و نامطبوع باشد و یا به طور کلی بوی خوبی نداشته باشد فاسد است و دیگر نباید از آن استفاده کنید، مورد دیگری که برای تشخیص فاسد بودن رژ لب وجود دارد این است که رژلب از حالت لغزندگی تبدیل به حالت چسبنده می شود و یا برعکس بدون پخش کنندگی رنگ از خود چربی پس می دهد، بدانید که از یک رژلب نباید برای مدتی طولانی استفاده کرد.

  مشخصات رژ لب جامد این لی Kindness 580

  ترکیبات رژ لب ها

  رژ لب حاوی موم، آنتی‌اکسیدان، روغن و نرم‌کننده است. رژ لب‌ها ممکن است از واکس‌های مختلفی مانند موم زنبور عسل، موم شمعی و اوزوکریت تهیه شوند. برای تولید رژ لب از چربی‌ها و روغن‌های مختلفی استفاده می‌شود نظیر: روغن معدنی، روغن زیتون، کره کاکائو، ژله پترولیوم و چربی پشم.

  شما می توانید رژ لب جامد این لی Kindness 580 را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  نوع رژ لب جامد
  برند inlay
  مدل Kindness 580
  رنگ Kindness
  حجم 4 گرم