متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
پالت سایه چشم 4 رنگ این لی 041 smoky

پالت سایه چشم 4 رنگ این لی 041 smoky

Inlay 4 color eye shadow palette 041 smoky

 • ایجاد پوششی زیبا و مخملی بر روی چشم ها
 • دارای بافتی نرم و ابریشمی
 • دوام و ماندگاری طولانی
 • دارای چهار رنگ مکمل و منحصر به فرد
 • با ماندگاری بالا

 • انقضای این محصول فروردین 1404 می باشد

  وضعیت کالا: موجود در انبار
  تولید کننده: این لی
  کد کالا: 0070000055
  ۱۷۰,۰۰۰ تومان ۲۶%
  ۱۲۶,۰۰۰ تومان

  پالت سایه چشم 4 رنگ این لی 041 smoky

  یکی از مزایای سایه های چهار رنگ وجود رنگ های هماهنگ با یکدیگر در یک پالت و امکان ایجاد رنگی خاص و زیبا است. سایه های این لی بافت مخملی فوق العاده ای دارند و به خوبی پشت پخش می شوند و مدت زمان زیادی ثابت می ماند. با وجود یک رنگ روشن در هر پالت سایه چشم این لی به عنوان رنگ پایه، ماندگاری رنگ های دیگر بیشتر می شود. اگر دنبال یک پالت کاربردی هستید پالت سایه چشم 4 رنگ این لی 041 smoky گزینه مناسبی برایتان خواهد بود.

  پالت سایه چشم 4 رنگ این لی 041 smoky

  نکاتی در رابطه با سایه زدن

  برای زدن سایه چشم ابتدا باید دور چشم را آماده کنید، یعنی ناحیه اطراف چشم ها را به خوبی پاک کنید و سپس کرم مرطوب کننده یا کرم دور چشم بزنید و از یک پرایمر آرایشی استفاده کنید تا آرایش چشم تان ماندگاری بیشتری داشته باشد. حتی می توانید از کانسیلر هم استفاده کنید فقط باید در نظر داشته باشید کانسیلری را بزنید که هم رنگ پوست دور چشم تان باشد.

  از سایه تیره برای گوشه های خارجی پلک  و از سایه های روشن برای گوشه های داخلی پلک استفاده کنید. اگر بخواهید چشم تان را درشت تر و کشیده تر نشان دهید باید سایه را از گوشه خارجی چشم به سمت بالا و بیرون امتداد بدهید. رنگ های تیره مانند مشکی، نوک مدادی و سورمه ای باعث بزرگتر شدن عنبیه می شوند و بین قسمت سفید و رنگی آن تضاد جالبی ایجاد می کنند و برای هایلایت قسمت زیر ابرو هم از سایه های روشن تر براق یا اکلیلی استفاده کنید تا جذابیت بیشتری داشته باشد.

  اهمیت رنگ پوست برای سایه زدن

  پوست تیره: افرادی که پوست تیره دارند باید از سایه تناژ روشن تری نسبت به پوست خود استفاده کنند و سایه های نقره ای و طلایی انتخاب خوبی برایشان است.

  پوست گندمی: افرادی که دارای پوست گندمی هستند با توجه به سلیقه و رنگ موی خود می توانند همه رنگ های سایه را استفاده کنند.

  پوست روشن: برای افرادی که پوست روشنی دارند بهتر است بعد از انتخاب رنگ سایه، از یک سایه تیره در گوشه پلک خارجی استفاده کنند.

  شما می توانید پالت سایه چشم 4 رنگ این لی 041 smoky را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  نوع سایه چشم
  برند inlay
  مدل smoky 041
  حجم 12 mg