اسپری ضد تعریق دئودورانت زنانه گارنیر مدل Lekesiz koruma حجم 150 میل

اسپری ضد تعریق دئودورانت زنانه گارنیر مدل Lekesiz koruma حجم 150 میل

Garnier Lekesiz koruma antiperspirant spray for women, volume 150 ml

 • ضد تعریق
 • ضد حساسیت
 • خوشبو کننده
 • تاثیر سریع
 • در حال حاضر این کالا موجود نیست، می توانید از سایر دسته بندی ها دیدن فرمایید

  وضعیت کالا: اتمام موجودی

  اسپری ضد تعریق دئودورانت زنانه گارنیر مدل Lekesiz koruma حجم 150 میل

  اسپری ضد تعریق دئودورانت زنانه گارنیر مدل Lekesiz koruma حجمی معادل 150 میل دارد و به دلیل ماندگاری 48 ساعته و دوام طولانی و خوب بهترین محصول ضد تعریق، برای جلوگیری از بوی نامطبوع بدن و عرق کردن می باشد.

  یکی از ویژگی های این محصول که آن را نسبت به بقیه متمایز می کند، این است که با استفاده از آن لکی روی لباس باقی نمی ماند. اسپری گارنیر به دلیل تکنولوژی بکار رفته از ایجاد لکه زرد در لباس های روشن و لکه سفید بر روی لباس های تیره جلوگیری می کند و هیچ آسیبی به لباس ها نمی رساند.
  فرمولاسیون بدون الکل آن هم ضد آلرژی و حساسیت است و بعد از استفاده هیچ مشکل و حساسیتی در ناحیه حساس زیر بغل به وجود نمی آورد.

  ضد تعریق دئودورانت زنانه

  تکنولوژی mineral

  در این محصول تکنولوژی mineral بکار رفته است که جاذب رطوبت است و با خشک نگه داشتن زیر بغل، حس طراوت و تمیزی پس از دوش گرفتن را در طول روز احساس خواهید کرد.

  اسپری ضد تعریق دئودورانت زنانه گارنیر مدل Lekesiz koruma  هم به عنوان خوشبو کننده و هم ضد عرق کاربرد دارد. به عنوان ضد عرق، با مسدود کردن غدد عرق روند تولید عرق را در بدن به تاخیر می اندازد و دئودورانت موجود در آن، با خشک نگه داشتن بدن و ایجاد رایحه خوش از جمع شدن باکتری ها در سطح پوست و بد بو شدن بدن جلوگیری می کند.
  این محصول به سرعت خشک می شود و استفاده از آن بسیار راحت است و با فرمولاسیون قوی مبارزه با بوی بد و عرق کردن است که اعتماد به نفستان را زیاد می کند.

  شما می توانید اسپری ضد تعریق دئودورانت زنانه گارنیر مدل Lekesiz koruma حجم 150 میل را از فروشگاه اینترنتی بالاکا تهیه کنید.

  سایر
  وزن 150 g
  برند گارنیر
  نوع اسپری ضد تعریق
  نظر خودتان را بنویسد