متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
سرشعله فایرمیپل مدل FMS-103

سرشعله فایرمپل مدل FMS-103

Fire maple FMS 103

 • وزن: 103 گرم
 • ابعاد بسته شده: 8*12.3
 • ابعاد: 9.5*7
 • جنس بدنه: آلیاژ آلومینیوم
 • وضعیت کالا: اتمام موجودی

  سرشعله فایرمیپل مدل FMS-103

  سرشعله فایرمیپل Fire maple FMS 103 ، یک سرشعله جمع و جور و سبک میباشد که استفاده از آن در طبیعت و کوه بسیار آسان است و برای کوهنوردی و طبیعت گردی در تمام فصل های سال مناسب می باشد. سرشعله یک وسیله بسیار مهم و کاربردی برای کسانی است که می خواهند کوهنوردی و طبیعت گردی داشته باشند و وسایل کوهنوردی آن ها تکمیل باشد؛ چون آنها برای گرم کردن و پخت و پز به آن نیاز خواهند داشت.

  Firefly flame head model FMS-103

  سایر ویژگی های سرشعله Fire maple FMS 103 

  این سرشعله قابل حمل است و دارای محفظه سختی میباشد که برای کوهنوردی و طبیعت گردی بسیار مناسب  است و حجم خیلی کمی دارد، این سرشعله برای کپسول های گاز پیچی کوهنوردی و طبیعت گردی بسیار مناسب است و خیلی جمع و جور و سبک میباشد. این سرشعله کوچک و مناسب، برای جوشاندن مایعات، برف آب کردن و پخت و پز در طبیعت بسیار مناسب می باشد چون سرشعله آن به صورت متمرکز به مرکز ظرف شما می خورد و موجب می شود مایعات زودتر به جوش بیایند.

   سرشعله فایرمپل 103

  ویژگی های سرشعله فایرمیپل Fire maple FMS 103 

  ابعاد این سرشعله 46*46*105 میلی متر است و وزن آن 103 گرم میباشد. شما می توانید سرشعله فایرمیپل مدل FMS-103 را از فروشگاه اینترنتی بالاکا با کم ترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه کنید و در سفر هایتان از آن استفاده کنید.

  سایر
  جنس بدنه جنس بدنه
  وزن 103 گرم
  ابعاد 9.5*7
  نوع اتصال پیچی متصل بر سر شعله
  نوع سوخت: کپسول بوتان پروپان یا بوتان
  سایر ویژگی ها

  فندک: ندارد

  شعله پوش: ندارد

  پایه پخش: 3 پایه

  حمل آسان: دارد